Kanadské Investory, Že QuadrigaCX generální ŘEDITEL Předstíral Svou Smrt

QuadrigaCX je Kanada je největší cryptocurrency exchange a společnost je v současné době v průšvihu.

QuadrigaCX nedávno oznámila, že všechny její cryptocurrencies obchodech nelze získat přístup. To je proto, že generální ŘEDITEL je údajně zemřel na dovolené v Indii, aniž by odhalil heslo pro digitální peněženka, která drží všechny peníze.

Teď rozzlobení investoři chtějí, aby se ujistil, že to není součástí propracovaný podvod kopat do mrtvých, generální ŘEDITEL hrob.

V lednu 2019, Gerald Cotten (na snímku), generální ŘEDITEL QuadrigaCX, byl na své líbánky v Indii, když společnost oznámila jeho smrt. Po počátečním návalu soustrast, lidé začali mít strach. Je to proto, že Cotten byl ten, kdo znal hesla k výměně digitální peněženky. Problém byl, že se zdál být jediný, kdo znal heslo. Výsledkem bylo, že kryptoměny v hodnotě 145 milionů dolarů byly zamčené za digitální zámky.

CBC News

Jeho vdova tvrdila, že její manžel je notebook byla zašifrovaná a že není znát heslo pro přístup k podnikání. Ona tvrdila, že ona tráví hodně času se snaží najít klíč pro obnovení, ale byl schopen tak učinit.

Měsíců po Cotten smrti, konspirační teorie objevily. Mnoho investorů nyní věří, že peníze jsou pryč a Cotten to ukradl. Věří, že svou smrt předstíral, aby zakryl stopy. Teorie získal trakci a nyní investoři chtějí exhumovat jeho tělo tak, že mohou dokázat, že je opravdu mrtvý.

Miller Thomson LLP, což je advokátní kancelář, která představuje QuadrigaCX investor, již poslal žádost do Královské Kanadské jízdní Policie na pitvu na Cotten tělo. Podle Indických úřadů, Cotten náhle zemřel na komplikace v důsledku Crohnovy choroby. Nicméně, podezřelé okolnosti jeho rychlou smrt, aby se lidé pochybné.

Může QuadrigaCX Být Důvěryhodný?

To nepomůže, že tam bylo několik podezřelé pohyby provedené QuadrigaCX v posledních několika letech. Hlavní překvapení bylo potvrzení, že Cotten zemřel v prosinci 2018. Zpráva vyšla až v lednu 2019. Když investoři se rozhodli stáhnout své finanční prostředky, výměna byla jen tma.

Další červenou vlajku, když byl 25 milionů dolarů devizových aktiv byly zmrazeny zpět v roce 2018. To byl vzhledem k nesrovnalostem. Tyto byly uvolněny pouze po Cotten je smrt. Navíc, kritici poukazují na to, že to bylo vhodné, že Cotten zemřel v Indii, který dělá to více obtížné ověřit jeho smrti. Budeme muset čekat několik měsíců na potvrzení Bavlna, zda opravdu zemřel, nebo je skrývat.

Nejnovější články: