Železná ruda cena rout udržuje Aussie medvědí

Před dvěma týdny mnoho makléřů předpokládá sestupný trend počasí v AUD/JPY páru.

Navíc, mnoho uvedl, že krátká pozice může být otevřena v blízkosti 89.40 v devizovém trhu, s cílem účetní zisk blízkosti 87.80.

Navíc, makléři pokračoval s úmyslem investovat do dal možnost získat od sestupný trend. Jak se dalo předpokládat, pár zasáhnout cíl v čase za týden.

Očekáváme, že AUD/JPY páru, který je v současné době obchodování na o 87.50, dále klesat z důvodů uvedených níže.

Australský statistický Úřad ve čtvrtek řekl, že domácí úvěry vzrostly o 1% v srpnu, oproti 0,5% očekávali analytici. Nicméně, to je téměř jedna třetina 2,8% růst zaznamenaný v předchozím měsíci.

Ekonomika Krát

Zejména, investice, půjčky se odrazil zpět na 4,3% m-o - m základ, číslo RBA nebude potěšen. RBA je znepokojen vysokým zadlužením a strmý nárůst cen nemovitostí. Centrální banka se snaží omezit investice půjček přes makro obezřetnostních nástrojů (prostřednictvím APRA) a vyhnout se přehřátí trhu s bydlením. Na tomto základě, prudký nárůst investičních úvěrů, je považován za negativní na Aussie.

Mezitím, železná ruda rout pokračuje v globálním trhu. Cena 62% Fe rudy klesla pod psychologickou hranici 60 dolarů za tunu. Více znepokojující je skutečnost, že železné rudy zásob v Čínských přístavech i nadále hromadit. Na 29. září, Čína porty měl zásobu 133.2 milionů tun. Na konci minulého týdne, akcie vzrostl o dalších 0,5%. Analytici neočekávají oživení cen železné rudy v roce 2018 a 2019, a očekávat, že komodity k obchodování pod $50 za tunu pro příští dva roky.

V Japonsku, jádro stroje objednávky vzrostly o 3,4% m-o-m v srpnu, podle Úřadu Vlády. Vykazované údaje porazit průměrný odhad 0, 9% nárůst očekávali analytici. To je druhý po sobě jdoucí měsíc růstu jádro stroje objednávky. V červenci, jádro stroje objednávky vzrostly o 8%. Hodnota základní příkazy, s výjimkou těch lodí a elektrických zařízení, stál u ¥882.4 miliard ($7.86$), což je nejvyšší od července 2016.

AUD/JPY pár prolomil klesající trojúhelníku, jak je znázorněno na obrázku níže. Kromě toho, Williams' Procentního Rozmezí ukazatele je klesající směrem k medvědí zóně. Proto očekáváme, že klesající trend pokračovat.

AUD/JPY Páru: 13. října 2017

Dáváme přednost otevření krátké pozice v AUD/JPY páru blízkosti 87.90, s příkazem stop loss nad 88.60. Také bychom umístit příkaz take profit v blízkosti úrovně 86. V binárním trhu, chceme investovat do opci, která zůstává aktivní po dobu jednoho týdne. Vstup bude při AUD/JPY pár obchoduje na nebo kolem 87.90.

Nejnovější články: