IEOs Nyní Získávají Větší Pozornost Od Globálních Investorů

Počáteční Mince Nabídky (ICOs) používá k být nejžhavější věc kolem, když to přišlo k crypto-investice. Nicméně, že bublina praskla jako mnoho mezinárodních organizací pro Suroviny, že ukázala být špatná volba.

Nyní, investiční svět je bzučení s jinou investiční příležitost. Tentokrát je to první Výměna Nabídek (IEOs). Myšlenka je spojit token prodej a výměna záznamy do jen jeden případ, tak, že investoři by být schopni okamžitě obchodovat.

Hlavním lákadlem IEOs je to, že investoři nebudou muset čekat na to, hrát dobře jako ICO, než se může začít obchodovat.

Okamžité obchodování znamená velké výkyvy v hodnotě od začátku. Když IEOs znít jako dobrý nápad, problém je, že spousta lidí si myslí, že by to mohlo být velmi podobné Suroviny, ale v jiné podobě.

Hack Crypto

Hlavní důvod, že Suroviny narazil, bylo to, že mnoho společností se nastavení tyto Suroviny jen s impozantní webových stránkách, aby nalákali lidi. Investoři si neuvědomil, že se špatný obchod, až dlouho poté, co byl prodej hotový. Tam jsou někteří tržní analytici, kteří věří, že IEOs bude představovat stejný problém pro investory.

Problém s tímto druhem trhu tlachání je, že legitimní společnosti, kteří začínají IEOs jsou stále hit. Nicméně, to je stále ještě není odradit ty společnosti, které nebyli schopni se připojit k ICO výstřelek z přesouvá do IEOs. Globální trh je otevřený pro další velká věc v crypto světě a vypadá to, že IEOs bude zaplnit tu prázdnotu v blízké budoucnosti. Mnoho investorů jsou přesvědčeni, že IEOs jsou mnohem bezpečnější než Suroviny a jsou ochotni vzít na sebe rizika a investice.

Token Generace Lepší Volba

Pro bezpečnější investiční možnosti, tam jsou Token Generování Událostí (TGEs). Tyto nejsou jako nové Suroviny a IEOs ale oni jsou ve skutečnosti lepší způsob, jak vystavit investory k cryptomarket. TGEs jsou v podstatě to, co je bitcoin a jiné kryptoměny používají k začít. Aplikace jsou distribuovány, které vám pomohou při vytváření nové žetony na průběžném základě a účastníci budou uděleny s tokeny jako pobídka vstupu.

Dobrým příkladem je LiquidApps' DAPP Token. Nové žetony jsou generovány pravidelně a pak pravidelné veřejné prodeje se provádí prostřednictvím Inteligentní Smlouvy. Ostatní vývojáři jsou v jejich stopách. Zájem investorů, kteří chtějí být v bezpečí, měli podívat do nákupu žetonů vyvinula tímto způsobem, aby se zabránilo bubliny, jako IEOs a Suroviny

Nejnovější články: