Indické Můžete Opět Použijte Paytm Platby Banka

Paytm Platby Bankou (PPB) byl v horké vodě po většinu roku 2018 za nedodržení Indický bankovní regulace. Jako výsledek, PPB byl schopen otevřít nové účty, protože to bylo bráněno.

Nicméně, po dobu šesti měsíců, Reserve Bank of India (RBI), dal kývnout na PPB začít přijímat nové zákazníky a otevření účtů znovu.

Banka má začít otevření poznej svého zákazníka (KYC) zařízení pro bankovní účty a e-peněženky brzy.

Hlavním důvodem pro omezení PPB bylo, že tam byly problémy, které vyplavaly na povrch, pokud jde o banky postupů zpátky, když to byl proveden na začátku roku 2018. RBI se také zajímal o spojení mezi společností, která běžela banky a mateřská společnost banky, One97 Komunikace.

Hlavní porušení, které audit zveřejněny o Paytm Platby Banka byla porušení týkající se Rs 1 lakh limit na účtu. Banka také nedokázal udržet své čisté jmění limit Rs 100 crore. Audit odhalil tyto skutečnosti a RBI byl nucen zasáhnout a přijmout opatření.

I když žádné pokuty byly uloženy v bance, zastavení otevírání nových účtů byl hlavní úder do banky. Tím se výrazně ovlivnila banky fiskální zisk a mělo za následek ztrátu Rs 20 milionů rupií, přes generování Rs 720 milionů v příjmech.

PPB nebyla jediná banka zkušenosti vyslovení nedůvěry od RBI. Fino byl zastaven z otevření nové účty, protože to není místo uložení limit Rs 1 lakh na své zákazníky. Naštěstí pro banky, bylo možné spustit otevření účtů na konci roku 2018, ale to musel zaplatit Rs 1 crore v pořádku RBI.

Platby Bankovní Koncept

Platba bank jsou poměrně nové pojetí, které vypadají, přinášejí inovace na Indický finanční systém. Hlavní myšlenkou těchto platebních banky je pomoci zvýšit penetraci finančních služeb do venkovských oblastí. Platby jsou banky měl nabídnout základní kontrolu a spořící účty, ale není dovoleno nabízet úvěry nebo kreditní karty. Nabízejí také e-peněženka a platební funkce, takže držitelé účtu mohou platit off své účty snadno.

I když dopad platba bank je v současné době omezena, PPB doufá, že se změnit, že tím, že zvyšuje jeho aktuální množství účtů na 100 milionů do konce roku 2019.

V prohlášení, člen průmysl řekl

Paytm má velkou část svých zákazníků pomocí bankovního účtu a peněženky zaměnitelně, a hrál klíčovou roli v řízení finanční začleňování. Pod novým vedením, budou se snažit rozšířit svůj dosah a získat více zákazníků.

Nejnovější články: