Kanadský dolar se otočí slabý jako surové nedokáže překročit $50

Kanadský dolar se otočil slabý v období od poloviny října do poloviny listopadu. Tam byly dva důvody, proč slabost. Je zřejmé, že první důvod je ten, že Kanada je hospodářský pokles ve druhém čtvrtletí.

Druhým důvodem je požadavek na sjednání dohody NAFTA tehdejší americký Prezidentský kandidát Trump.

Na druhou stranu, nejistota, vzhledem k AMERICKÉ Prezidentské volby podpořil posílení Jenu. Předvídání CAD/JPY páru klesat, měli jsme doporučeno jít krátký blízkosti 78.40, s cílem účetní zisk na 76.40.

V souladu s doporučením dané měny obchodníci, jsme navrhli, binární obchodníci investovat do one touch opce. Za dva týdny, obchodu vyústil v zisk. CAD/JPY páru, který se obrátil po nárazu minima 74.80, se nyní obchoduje na 82.60 úrovně. Důvody níže vysvětlit, proč je CAD/JPY páru by opět začít klesat v příštích týdnech.

RT

Kanadský dolar se především posílila vzhledem k očekávání dohodu mezi členy OPEC, aby zmrazení nebo snížení produkce s cílem stabilizovat ceny ropy. Že OPEC setkání se bude konat za dva týdny. Rusko, které zaznamenal dvě a půl desetiletí vysoká produkce o 11,2 milionu barelů za den, je také ochotna podpořit dohodu o zmrazení výstup tak dlouho, jak zamýšlené produkce, střih OPEC zhmotní.

Nicméně, to může trvat dlouhou dobu pro výrobu snížit dopad na spotové ceny. Kromě toho, ceny by se obnovit pouze v případě, že přebytek nabídky se odstraní a poptávka začne růst. Nárůst ceny všech komodit na základě narušení dodávek nemůže nikdy trvat dlouho. Kromě toho, Kanadský dolar již akcie vysoký stupeň korelace s cenou ropy. Tak, cena ropy by měla firma nad 55 dolarů pro Kanadský dolar se obrátit vzestupnou ve střednědobém horizontu grafu.

Ve Statistics Canada také oznámil, že míra nezaměstnanosti v Kanadě zůstává stále na vysoké úrovni 7% v říjnu. Obchodní deficit více než zdvojnásobil na C$4.1 miliardy v říjnu, od C$1,99 miliardy v září. Vítězství Trump má také dát dohody NAFTA na otazník.

V případě Japonska, ekonomika rozšířila o 0,5% q-o-q za čtvrtletí končící v září. Míra nezaměstnanosti klesla na 21 leté minimum ve výši 3% v září. S ohledem na nedávné slabosti, BoJ se očekává, aby zvážila žádné nové opatření na oslabení Jenu. Kromě toho, s ohledem na nedávný pokles Jenu, můžeme předvídat, krátký pokrývající začít brzy. Na základě údajů uvedených výše, předpokládáme, CAD/JPY podstoupit opravu brzy.

Technicky vzato, CAD/JPY páru se očekává, že čelit silné rezistenci na 85 úrovní. Stochastický oscilátor, s a čtení cca 100, znamená, že existuje vysoká pravděpodobnost korekce v páru. Tak, měna obchodník může otevřít krátkou pozici v CAD/JPY páru blízkosti 83.30 úrovně. K omezení ztrát, příkaz stop loss může být umístěn nad 85. Krátké pozice mohou být zahrnuta, pokud CAD/JPY pár závěje dolů 80.50.

CAD/JPY Páru: 24. listopadu 2016

Nákupem one touch opce by umožnil binární obchodník těžit z očekávaného poklesu CAD/JPY páru. Navrhované cílové úrovně pro put opce je 81.50. Stejně tak, čtyři týden období by mělo být povoleno po uplynutí doby platnosti smlouvy.

Nejnovější články: