Překvapení zvýšení sazeb BoC pohání Kanadský dolar

Na EUR/CAD pár zůstává rozsah vázán mezi 1.4600 a 1.5000 za posledních pět měsíců.

Zatímco francouzské volby, významné zlepšení v ekonomice, zvýšení inflační tlaky a očekávání, že ECB stále se zužující Euro silnější, Kanadský dolar zůstal silný na zvýšení sazeb, jestřábí postoj Bank of Canada, a v blízkosti 50 dolarů za barel cena ropy. Nicméně, očekáváme, že EUR/CAD se unášet nižší z důvodů uvedených níže.

V pohybu překvapení, ve středu Bank of Canada zvýšila přes noc mezibankovní sazby o 25 bazických bodů na 1%.

Rozhodnutí bylo učiněno na základě mimořádně silné roční hospodářský růst ve výši 4,5% ve druhém čtvrtletí, a to především vzhledem k bezprecedentní nárůst spotřebitelských výdajů. Kanadská ekonomika zvětšila o 3,7% v průměru, v posledních třech čtvrtletích.

CTV News

Analytici očekávají, že země zaznamenat růst HDP o více než 3% v roce 2017. Zejména, BoC měl zvýšila referenční sazby o 25 bazických bodů v červenci. S tímto sazeb, BoC se obrátil dvou sazeb oznámila, od roku 2015, po prudkém poklesu cen komodit. Ty rány byly určeny k vyrovnání negativní dopad pokles cen ropy, a to zejména.

Ropa hit čtyři-týden vysoké, ve středu, na obavy ohledně dopadu hurikánu Irma na výrobu petro-výrobky AMERICKÉ rafinerie. Surové také dostal podporu od očekávané poptávky, vyplývající z znovuotevření Gulf Coast rafinerie, který byl vypnut kvůli hurikánu Harvey. Zatímco Kanadský dolar měl posílit od snížení sazeb, Euro, dolar nadále naviják pod prodejní tlak se v důsledku slabé ekonomické údaje.

V úterý, IHS Markit oznámila příval měkkých dat maloobchodní tržby v zemích Eurozóny. Celkově poslední sektor služeb PMI čtení pro eurozónu se snížil na 54.7 v srpnu, ve srovnání s 54.9 v předchozím měsíci. O den později, německý Spolkový Statistický Úřad (Destatis) uvádí, 0,7% m-o - m pokles továrních objednávek v červenci, z 0,9% růstu v předchozím měsíci a horší než 0,2% růst očekávali analytici. Chudí maloobchodní a tovární objednávky údaje již obrátil Euro medvědí, zatímco Kanadský dolar se obrátil vzestupnou důsledku zvýšení úrokových sazeb a ohromující výkon ekonomiky.

EUR/CAD se pevně prolomil support na 1.4830, jak je uvedeno v červené a modré barevné trendové čáry. Slabou dynamiku je také indikován klesající stochastický oscilátor, který se pohybuje v medvědí oblasti. Takže, technicky vzato, můžeme očekávat, že na EUR/CAD pár zasáhnout úroveň podpory na 1.4230.

EUR/CAD Pár: 8. září 2017

Těžit z počasí, můžeme vytvořit krátkou pozici v EUR/CAD pár poblíž 1.4600, s příkazem stop loss nad 1.4700. Odpovídajícím způsobem, aby účetní zisk bude umístěn v blízkosti 1.4230.

V binárním trhu, dát možnost lze zakoupit získat od převažující sestupný trend. Můžeme investovat, když se pár obchoduje v blízkosti 1.4600 v místě měnovém trhu, tak dlouho, jak smlouvu s týdenní uplynutí období je k dispozici.

Nejnovější články: