Pokles ceny ropy udržet Kanadský dolar slabý

Kanadský dolar měl na zádech na americký dolar a zůstal silný proti většině jeho soupeřů, včetně Euro, Libra a Jenu v lednu.

Ve skutečnosti, Loonie by klesly proti jeho soupeři na základní slabost. Dokonce i Bank of Canada prohlášení naznačující možnost snížení sazeb ani tlumit pozitivní sentiment. Nicméně, na základě níže uvedených argumentů, analytici se domnívají, že scénář je o změnu a Kanadský dolar začne klesat vůči ostatním hlavním měnám, včetně Jenů, v nadcházejících dnech.

American Petroleum Institute oznámil, že AMERICKÉ zásoby ropy se zvýšily o 14,3 milionu barelů na 503.6 milionu barelů v týdnu končícím 3. února . Čísla byla mnohem vyšší, než analytiků očekává zvýšení o 2,5 milionu barelů. Zpráva drcený cenu ropy na minimum $51.22 za barel. Pokles ceny ropy bude bolet Kanadské ekonomiky, jako je ropa tvoří asi 3% HDP země.

southseacompany

Hlavní ekonom Goldman Sachs Jan Hatzius, prohlásil, že stále věří, že existuje 80% šance, že za tři sazeb v roce 2017, s jednoho každého v červnu, září a prosinci. To může být poznamenal, že trh má cenu pouze ve dvou sazeb tak daleko, a první, kdo se očekává, že bude v červnu. Tak, zvýšení pravděpodobnost, že třetí sazeb by posílil americký dolar. Naopak, Bank of Canada očekává se, holubičí postoj a lomítko ceny na známky ekonomické slabosti.

Obavy z možného vzestupu anti-EU strany ve francouzských volbách jsou také investoři nervózní a běh pro kryt. Politické obavy se opět zvýšila poptávka po Jenu, který je považován za bezpečné útočiště měny. Tedy, výše uvedené skutečnosti naznačují, že CAD/JPY páru by zásadně zůstane slabá v krátkodobém horizontu.

CAD/JPY pár pokračuje v pohybu podél sestupné kanálu, jak je znázorněno v grafu níže. Negativní čtení MACD indikátor ukazuje, že prodej je daleko od dokončení. Tedy, obchodník, můžete očekávat, že CAD/JPY páru další pokles.

CAD/JPY Páru: 9. února 2017

Měnovém trhu mohou obchodníci získat od poklesu o otevření krátké pozice v blízkosti 85.40 v CAD/JPY páru. Mít stop loss nad 85.90 by ochránit obchodníka před vznikem velkých ztrát, v případě dvojice trendy proti počasí. Zisk pro krátkou pozici lze objednat u 83.50.

Sází na nízkou opční smlouva by umožnit obchodníkovi, aby zisk z pravděpodobného poklesu CAD/JPY páru. Smlouva může být přijata, když měnový pár obchoduje v blízkosti 85.40. Kromě toho, že obchodník by měl rozhodnout o ukončení platnosti, v třetí týden v únoru.

Nejnovější články: