FCA Varuje Přehnaně Banky Při Jednání S kybernetickými útoky

Financial Conduct Authority (FCA), což je centrální hlídací pes ve Spojeném Království je obavy o tom, jak britské banky jsou přehnaně sebevědomí v robustnosti jejich kybernetickou obranu a postupů. FCA se domnívá, že tento sebejistý postoj je hlavní příčinou časté tech selhání, které byly v několika tamních bank v posledních letech. To je nejvíce patrné v zdvojnásobení tech katastrof v posledních několika letech.

Tento varovný varování přichází po nedávné zprávě, že odvětví finančních služeb má experienced 138 procent nárůst v tech otázkách tohoto roku. Nicméně, FCA myslí, že tento počet je mnohem vyšší, s mnoha bank a finančních institucí záměrně pod-hlášení jejich nedostatky.

Megan Butler, senior regulátor na FCA poukázal na to, že mnoho bank byly přehnaně, když to přišlo k integraci nových technologií do svých systémů. To vedlo k bezpečnostní díry, které jsou příčinou jejich problémů.

V prohlášení, řekl Butler

FCA je hluboce znepokojen tím, že počet technologií incidenty hlášeny k nám, se zvýšil. Pokud vaše banka přestane fungovat, váš život a podnikání může být silně omezena – bod, který platí zejména v BRITÁNII dnes s poklesem použití fyzické měny.

Banky, které mají hlášeny problémy v letošním roce patří bankovnictví velkých společností HSBC, Barclays, Visa, RBS, a TSB. Zasažena byla TSB, které se stále snaží zotavit z jeho nepodařilo se TO předělat. To vedlo k týdnech bank výpadky a dokonce i grilování v Parlamentu.

ITV News

Butler poukázal na to, že 20 procent IT událostí v uplynulém roce byly v souvislosti s IT zavádění. To je znepokojivé, protože TO jsou aktualizace má být lepší a ne horší. To nepomůže, že došlo k 18% nárůstu kybernetických útoků.

Ignorování Bezpečnostních Mezer

Mnoho z těchto problémů lze vysledovat zpět k zaměstnanci banky ignoruje důležité nebo negativní informace o jejich situaci. Nazývá 'Pštros Bias', popisuje jedince, kteří se snaží ignorovat problém, doufám, že to půjde pryč. V kombinaci s sebedůvěra, to je recept na katastrofu pro britské banky.

Jednou z hlavních obav zdůrazněných FCA je, že mnoho IT infrastruktury ve velké BRITÁNII jsou banky, které potřebují důkladnou modernizaci. FCA odhaduje, že mnohé z těchto bank se ani pravidelně cyber-bezpečnostní posouzení, které je pozvánkou na katastrofu. Tento postoj má dopad nejen na banky negativně, ale také miliony BRITSKÝCH zákazníků, kteří obchodovat s bankami.

Nejnovější články: