Volební nejistoty, RBNZ holubičí postoj obrátit Kiwi slabý

Napětí mezi Severní Koreou a USA se investoři nuceni hledat bezpečné útočiště aktiva na začátku tohoto měsíce. Že zvýšila poptávka po Švýcarských Francích, Jenech a zlatě.

Zejména japonský jen získal sílu i proti komoditní měny jako Australský, novozélandský dolar a Kanadský dolar. Novozélandský dolar také klesl kvůli poklesu průměrné ceny mléčných výrobků v předchozích dvou aukcích.

Jako geopolitické napětí zmírnil, většina z hlavních měn, se začal znovu získat ztracenou půdu proti Jenu. Nicméně, NZD/JPY páru, což je obchodování na 79.40, je připraven pro hlubší pokles z důvodů uvedených níže.

Premiér Nového Zélandu je naplánováno na 2017 všeobecné volby na 23. září. Průzkumy veřejného mínění naznačují možnost 'visel parlamentu. I když to není neobvyklé pro zemi, stále by investoři čekat na vytvoření stabilní vlády. Tak, to může být argumentoval, že Kiwi dolaru udeřil do jeho vrcholu krátkodobý.

Bloomberg TV Trhů a Financí

RBNZ držel úrokové sazby beze změny na nedávném zasedání měnové politiky. Zatímco rozhodnutí bylo na očekávané linie, výbor je rozhodnutí ponechat sazby nízko po další dva roky byl do značné míry nečekané. Takový holubičí postoj Reserve Bank of New Zealand je také měně náchylné k zisku rezervaci.

Konečně, BNZ riziko chuť k jídlu index, který je na 80% úrovni, ukazuje zanedbatelné šance na další zisky pro Nový Zéland dolar. I přes uvolnění korejské napětí, Jenu i nadále zůstat silný kvůli sérii pozitivní ekonomická data. Na IHS Markit oznámila lepší než očekávané PMI (index nákupních manažerů) čtení 52,8 v srpnu, tak proti 52.1 v červenci a vyšší než odhady analytiků 52,3. Blesk výrobní produkce rostl nejrychlejším tempem za tři měsíce na 53,1.

Zejména v červnu, ve druhém čtvrtletí HDP vzrostl meziročně o 4%, nejvyšší za dva roky. Navíc, míra nezaměstnanosti klesla na 23 leté minimum 2,8%. Tak, volby související nejistota a neutrální postoj RBNZ se obrací Kiwi dolar slabý, zatímco japonský jen je povzbuzen silné ekonomické údaje.

Historický cenový graf ukazuje se, že NZD/JPY pár pokračuje v pohybu podél sestupné trendové linie, po prolomení pod support na 80. Stochastický oscilátor se pohybuje v medvědí oblasti. Na druhou stranu, měny kříž se očekává, že získat podporu pouze na 77.80. Proto očekáváme, že NZD/JPY páru podstoupit hlubší pokles.

NZD/JPY Páru: 23. srpna 2017

Krátké pozice mohou být otevřeny v NZD/JPY páru blízkosti 79.0, s příkazem stop loss nad 80.0. Pokud budeme pokračovat s obchod, aby účetní zisk by měl být umístěn na 77.80.

V binárním trhu, chceme investovat do dal možnost získat od předpovídal pokles NZD/JPY páru. Realizační cena u 79.0 by mohlo zvýšit šanci na úspěch v obchodu. Možnost by měla být platná pro týden.

Nejnovější články: