Kiwi dolar oslabuje na pokles cen mléka a mléčných výrobků

Na snížení úrokových sazeb oznámila, Reserve Bank of New Zealand, v listopadu, neměl zamýšlený účinek na Nový Zéland dolar, který posílil vůči všem hlavním měnám včetně Japonského Jenu.

Jedním z hlavních důvodů pro Kiwi dolar zůstane silný byl 4,5% zvýšení ceny mléka a mléčných výrobků v průběhu aukce provedli v polovině listopadu. Nicméně, zvýšení sazeb oznámila Federální Rezervní systém USA tlačil Nový Zéland dolar nižší nejen proti Platidla, ale také proti bezpečné útočiště měny, jako je Japonský jen. Od 15. listopadu, NZD/JPY páru klesla z maxima 83.73 na 81.14. Očekáváme pokles rozšířit dále z důvodů uvedených níže.

Americký Fed nejen že zpřísnění měnové politiky, ale také uvedla svůj záměr realizovat tři sazeb (každého čtvrtletí, v bazických bodech) příští rok. Výlet v prosinci oznámil již snížil atraktivitu Nový Zéland dolar jako carry trade měny. Tak, další zvyšování sazeb bude mít novozélandský dolar pod tlakem.

Financial Times

Na Novém Zélandu, mléčné dražby prováděné na 20. prosince za následek 0,5% pokles v Globální Mléčné Index. To přinesl dolů průměrné ceny mléčných výrobků na $3,656 za tunu. Pokles cen mléka a mléčných výrobků by obecně oslabení novozélandského dolaru, jak to je největší vývozní příjmy činná pro zemi.

Na Bank of Japan, na druhou stranu, nemá v úmyslu oslabit Yen dál. Během měnové politiky setkání se konalo tento týden v úterý, BoJ zvýšila hospodářský výhled země. Infrastrukturní projekty související s 28.1 bilionů Jenů stimulačního balíčku oznámil v srpnu se očekává, že k posílení hospodářského růstu v roce 2017 a zvýšit inflační tlaky. Pozdě, ekonomika vykazuje známky vyzvednutí. Objem vývozu hit dva roky vysoké v listopadu.

Země vykázala přebytek obchodní bilance 153 miliard Jenů v listopadu 2016, ve srovnání s deficitem 387 miliard za stejné období loňského roku. To může být na paměti, že míra inflace se zvýšila poprvé v říjnu 2016. Spotřebitelské ceny se zvýšily o 0,1% y-o-y vzhledem k vyšší čerstvých potravin ceny.

Na NZD/JPY pár čelí odporu na 81.80. Stochastický oscilátor je v současné době v medvědí oblasti. Můžeme tedy očekávat, že měnový pár klesá k 80.20, kde vedle hlavní podpora existuje.

NZD/JPY Páru: 23. prosince 2016

Měna obchodník může využít pravděpodobné sestupný trend na měnovém páru bude krátký blízkosti 81.20. Mít kontrolu nad ztrátami, příkaz stop loss může být umístěn na 81.90. Krátká pozice může být uzavřena v blízkosti 80.20 úrovně.

Binární obchodník může koupit nízká nebo nižší smlouvy získat od sestupný trend měnového páru. Investice mohou být provedeny ve smlouvě, za předpokladu, že směnný kurz měnového páru je v blízkosti 81.20. Dobu jednoho týdne by měla být dána pro smlouvy vyprší.

Nejnovější články: