USA a Japonsko Budou Spolupracovat Na Obchodování s Deriváty Sledování

Obchodování s deriváty je kontroverzní téma v řadě zemí. Zatímco tyto investice může být docela výnosné, oni jsou také docela riskantní a dát finančním regulačním orgánům těžké. Mnoho investorů byly využívány bezohlední makléři, kteří podvedli tím, že falešné sliby, když jde o výsledky, které můžete očekávat od obchodování s deriváty.

Amerika a Japonsko jsou dvě poslední země ke zvýšení monitoringu obchodování s deriváty. V USA Commodity Futures Trading Commission (CFTC) a Japonská Agentura pro Finanční Služby (JAFS) potvrdili, že budou pracovat na cross-sledování deriváty v obchodních systémech v obou zemích.

To se ukáže být plus pro legitimní podniky, které působí v obou zemích, jak tam jsou méně obruče pro ně projít. Pokud firma prošla požadavky pro jeden subjekt, nemusí projít celý proces znovu. CFTC potvrdil výjimku pro určité obchodování s deriváty zařízení z registrace jako Odkládací Provedení Zařízení (SFŽP) v USA. Tato zařízení jsou již regulovány JAFS, takže není třeba jít přes proces znovu.

Na JAFS oznámil, že to by být cílem, aby se proces autorizace pro Autorizovaného Elektronického Over-the-Counter Deriváty Transakce jednodušší pro firmy, které již bylo schváleno CFTC. Hlavním důvodem stěhování je, že většina firem, které již mají za sebou CFTC požadavky by již projít JAFS je proces. Přidání další vrstvu ověřování by to jen ztráta času.

V prohlášení, Toshihide Endo, JAFS je komisař, řekl

Minulý měsíc, vedoucí Představitelé skupiny G20 prohlásil v Ósace, že uvítali práci na roztříštěnost trhu, a by se zabývala jeho nezamýšlené, negativní účinky, včetně regulačních a spolupráce v oblasti dohledu. Budeme nadále posilovat naše regulační a spolupráce v oblasti dohledu se zahraničními orgány.

CFTC Výjimky

CFTC je pravomoc povolit výjimky pro SFŽP pravidla registrace je obvykle použitelná pouze v případě, kdy podnik je již podroben dohledu podle srovnatelných agentur. I když to obvykle se odkazuje na jiné vnitrostátní regulační orgány, jako je SEC, vypadá to, že CFTC cítil, že Japonské požadavky byly přísné dost.

Podle CFTC Předseda J. Christopher Giancarlo, tato opatření umožňují pro lepší přeshraniční činnosti na podporu globálního obchodu na trhu. Giancarlo uvedl, že spolupráce regulačních orgánů po celém světě, je nezbytné pro další finanční stabilita globálního trhu.

Nejnovější články: