CySEC Varuje před Rostoucí Nárůst Neregulované FX Broker webové Stránky

Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC) zní alarm na rostoucí množství neregulované obchodní aktivity na Evropském trhu.

Je to už více než rok, co pro cenné Papíry a Trhy (ESMA) stanovila omezení, aby se zabránilo nelicencovaných brokerů nabízí obchodování, ale to nezastavilo tyto nelicencované makléři.

To je o od CySEC je hlavní vstupní bod pro zahraniční zprostředkování a obchodování firem na vstup do Evropské Unie.

Malý ostrovní národ je více otevřené standardy je oblíbená mezi makléři, kteří chtějí nabídnout právní služby obchodování.

Nicméně, to má za následek některé firmy využívají Kypr regulátor jméno jako způsob, jak nepravdivě tvrdí legitimitu. Někteří z nich tvrdí, že jsou založeny na Kypru – což znamená, že jsou licencován CySEC, ale jsou ve skutečnosti není.

Ve své poslední zprávě, CySEC, vydala varování, že počet obchodní webové stránky jsou dělat falešné tvrzení, že licenci na Kypru. Všechny z nich nabízejí kontrakty pro rozdíl (Cfd), forex, binární možnosti, a cryptocurrencies v nějaké formě a hledají con investorů. Seznam lokalit uvedených komisí CySEC, jsou binarytradeoption.com, parifxtrade.com, expatfxtrade.com, fx-premium.com, tqrtrade.com, 247smartfx.com a 247btcclub.com.

CySEC bylo jasné, že žádný z tyto obchodní webové stránky jsou licencované. Regulátor také varoval obchodníky, aby vždy mít čas, aby ověřit seznam schválených a licencované firmy tím, podívejte se na jeho místě první.

Rostoucí Počet Webů Bez Licence

Po celá léta, tam byly četné obchodní webové stránky, které jsou provozovány z Kypru bez licence. Kypr je dokonale umístěn pro vstup na Evropský trh a nelicencované podniky používají tuto výhodu plně. To jim dává obrovskou zvýhodněné přes licencované firmy na Kypru, jak tyto firmy musí splňovat přísné předpisy.

Když CySEC dělá jeho nejlepší zákrok na nelicencovaných operátorů, tam je mnoho místní Kyperské společnosti, kteří pracují u zahraničních brokerů získat nějaký zisk. Problém je, že MiFID II regulační rámec neřeší, jak taková partnerství by měly být řešeny.

USA a Japonsko mají velmi přísné podmínky a neumožňují svým občanům obchodovat s nelicencované obchodní webové stránky. Evropa nepřijme takový striktní přístup a tyto mezery mají povoleno obchodování subjektů do rejstříku v Austrálii, využít ASIC pokyny a nabídka služeb v Evropě.

Obchodní webové stránky používají klamavé taktiky, aby narazit jako když jsou licencován CySEC získat důvěru EU klienty. CySEC potvrdila, že zvýší své zaměstnance na černé listiny takových provozovatelů a nabídnout lepší ochranu.

Nejnovější články: