Alibaba Spustí Program Na Zlepšení NÁS, Podniky v Přístupu K Číně

Jack Ma, předseda představenstva Čínské e-commerce obří Alibaba oznámila nový program, který se bude snažit, aby se dobře na dřívější slib, že pomoc Americké malým podnikům a společnostem přístup na Čínský trh.

Společnost bude držet své první malé obchodní událost v USA, která bude vzdělávat Americké podniky, jak prodat společnosti obrovskou zákaznickou základnu v Číně. Alibaba Prezident Michael Evans poznamenal, že Spojené Státy a Čína jsou největší malé obchodní trhy a řekl, že jejich připojení byl dobrý nápad

Zahajovací konference jménem Brána '17 se bude konat v Detroitu v červnu a existují odhady, že více než 1000 podniků, které budou součástí konference. Ačkoli Čína je obecně vnímána jako hmota vývozce v USA, Čína dovoz produktů z USA Alibaba doufá, že zvýšení této kvantové další.

Alizila

Jak nyní, Alibaba má kolem 7000 podniky aktivní na svých stránkách – mnoho z nich, velkých firem a zavedených značek. V příštích pěti letech, Ma si klade za cíl zvýšit na více než 1 milion. AMERICKÉ firmy vyvezeno zboží v hodnotě 15 miliard $Alibaba Čínské zákazníky v roce 2016. Program byl nejprve zmínil se o Ma během jeho setkání s Prezidentem USA Donald Trump dříve v tomto roce. Slíbil, že iniciativa by měla za následek 1 milion dalších míst v USA.

Alibaba obchodní konferenci, je pravděpodobné, že k dosažení tři góly – to se bude vzdělávat Americké podniky na příležitosti, které na Čínský trh, diskutovat základní požadavky působících na trhu a konečně hrát roli dohazovač zavedením Americké podniky, aby Čínští partneři.

Alibaba řekl, že to je jedinečné předpoklady k tomu, protože to má in-hloubka pochopení jeho 443 milionů Čínských zákazníků. Alibaba dosáhnout na Čínský trh je obrovský – to provozuje platební systém, chatování platformu, na trhu místo pro hry a na trhu místo pro věci. Čínský příležitost je významný. Země bohaté střední třídy se očekává, že dosáhne 550 milionů do roku 2022. Čínští spotřebitelé jsou známé místo vyšší důvěry na Americké produkty, než na Čínské výrobky kvůli obavám kolem kvality.

Velkou výzvou pro Alibaba je však jednání s padělatelů. V loňském roce, společnost byla pojmenována v jednom z vlády USA je notoricky známé trhy seznamu vzhledem k přítomnosti rozšířené padělky, které má ublížit jeho postavení s Americkými podniky. Alibaba bude muset ujistit, Americké společnosti, které své původní myšlenky jsou v bezpečí od napodobitelů. Navíc, tam jsou problémy kolem prodeje v cizím jazyce a v cizí měně.

Nejnovější články: