US SEC Varuje Celebrity Podpořil Kryptoměna

Po vzestupu a popularity kryptoměn po celém světě, americká Komise pro cenné Papíry (SEC) vydala tento týden prohlášení povzbuzovat lidi, aby se více ostražití o tyto nové virtuální měny, a to navzdory přijetí podpory a schválení od různých celebrit.

Počáteční Mince Nabídky (ICOs), rychle se stal mluvit o Silicon Valley v roce 2017 a začala pronikat celebrity kruhu stejně. Suroviny jsou v podstatě novou formu crowdfundingu, které běží na virtuální měnu a jsou používány několika startup společnosti, jak získat prostředky pro své projekty. Pokud projekt selže, virtuální mince jsou vráceny do "investoři".

Suroviny mají exponenciálně roste v letošním roce a téměř 270 Suroviny byly zahájeny které mají údajně zvýšil více než $3 miliardy prodejem různých digitálních mincí. To vyvolalo úspěch několika průkopníků kryptoměna jako Ethereum v roce 2014, který byl schopen růst jeho počáteční 18 milionů dolarů v roce finanční prostředky na více než 1 miliardy dolarů v roce 2016. Nejpopulárnější kryptoměna jako nyní je Bitcoin , která je v současné době obchodování na téměř 7000 dolarů za 1 BTC.

Úžasný potenciál kryptoměna má přirozeně přitahuje mnoho prominentů a celebrit. Velká jména jako Floyd Mayweather, Paris Hilton, DJ Khaled, Jamie Foxx a rapper Hry jsou jen některé z hvězd, kteří byli vlákáni do nového podniku a byla podpora několika mezinárodních organizací pro Suroviny jako Centra, LydianCoin, a Cobinhood na svých sociálních médií účtů.

Bitcoin.com – Oficiální Kanál

I když celebrity potvrzení není neobvyklé, SEC řekl, že tyto osobnosti by mohly být potenciálně porušuje zákon tím, že porušil předpisy, které upravují investiční makléři a porušuje předpisy proti podvodům. Podle SEC, souhlasy jsou potenciálně protiprávní, když celebrity nemají prozradit, že dostávají peněžní kompenzace výměnou za jejich doporučení v sociálních médiích. Prohlášení bylo vydáno po CHVÍLI je varování, v červenci o tyto Suroviny potenciálně porušuje práva cenných papírů.

V prohlášení, řekl SEC

Vymáhání Oddělení a Kancelář Dodržování Kontrol a Zkoušek povzbudit investory, aby být opatrný investiční příležitosti, které zvuk příliš dobrý být pravda. Doporučujeme investorům, aby výzkumný potenciál investice, spíše než se spoléhat na placené potvrzení od umělců, sportovní postavy, nebo jiné ikony.

Od té doby byla pozornost zaměřena na potvrzení, Mayweather má odstraněny některé jeho příspěvky sociálních médií, propagace Centra a hotelu Hilton smazal její podpora LydianCoin. Některé z dalších celebrit, se však uznali, že bylo zaplaceno na podporu mezinárodních organizací pro Suroviny. Čína nedávno zakázané Suroviny a Bitcoin výměn z provozní a řada dalších zemí jsou také při pohledu na praskání dolů na Suroviny.

Nejnovější články: