Bitcoin ATM Trhu Odhaduje Na 145 Milionů Dolarů Do roku 2023

Bitcoin Bankomaty, aby bylo možné pro lidi na ulici, aby přístup k Bitcoin s lehkostí. Současně s růstem kryptoměna trhu, odborníci předpokládají, že hodnota Bitcoin ATM trhu dosáhnou $145 milionů do roku 2023.

To je podle studie prováděné MarketsandMarkets – vedoucí výzkumu firmy. Podle jejich výzkumu, Bitcoin ATM trhu zkušenosti složené roční míry růstu (CAGR) 54,7 procent.

Tento růst předpokládá se, že stát od letošního roku a pokračovat až do roku 2023.

Právě teď, tam jsou 3,650 Bitcoin Bankomatů po celém světě. V současné době je v průměru o čtyři bitcoin Bankomaty instalují denně na základě státech zaznamenal bitcoin ATM sledování stránky Mince ATM Radar. Podle nich kryptoměna ATM trhu výrazně vzrostla během posledních 12 měsíců. V roce 2017, na trhu byla oceněna na pouhých $6,8 milionu. Letos to má explodoval na $16,3 milionu.

V prvních dnech Bitcoin Bankomaty, hodně z Bankomatů byl jeden způsob, kde si mohli lidé koupit bitcoiny. Většina světa je bitcoin Bankomaty jsou stále jedním směrem. V současné době držet 62.49 procent trhu. Zbývající podíl je tvořen ze dvou-způsob, Bankomaty, které umožňují, aby lidé kupovat a prodávat bitcoiny.

Testováno

Studie však ukazuje, že to je asi pro změnu. Mnoho CAGR trhu, se zaměřením na obousměrné Bankomaty. To není jen část trhu, že se očekává, že získat podporu. Displej segment Bitcoin ATM je hardwarové části trhu předpokládá se, zlepšit svůj podíl na trhu. QR skenery a ATM tiskárna typy jsou také součástí.

Odborníci poukazují na to, že uživatelská přívětivost displej hardware je to, co pohání mnoho Bitcoin ATM přijetí. Navíc, použití displeje jako oba dotykové vstupní a výstupní zařízení dává Bitcoin ATM operátoři hodně úspor.

Severní Amerika: Vedoucí Pack

Severní Amerika má v současné době více než 70 procent světových Bitcoin Bankomaty. Zájem o cryptocurrencies v regionu je hlavní hnací silou pro tento a studie naznačuje, že bude tvrdit, že Amerika bude udržovat svůj náskok. To také pomáhá, že ve Spojených Státech je velmi přátelský, když to přijde k kryptoměna nařízení.

Spojené Státy dominantou regionu je Bitcoin Bankomaty, ale Mexiko a Kanada se dělat pozitivní kroky ke zvýšení zájmu. V poslední době, Mexiku prohlásil, Bitcoin legální v zemi, zatímco Kanada má pumpuje peníze do kryptoměna startech.

Nejnovější články: