NÁS Fintech Lobbisté Tlačí Těžké Pro Nové Crypto Předpisy

V prvním čtvrtletí roku 2019, tolik jako 40 fintech společností ve Spojených Státech loboval pro bitcoin a blockchain-související příčiny, které ukazuje, že tam je velký zájem v cryptocurrencies zájmové skupiny. Zajímavé je, že tyto společnosti jsou součástí větší skupiny 80 podniků, které zahrnují některé velmi velkých jmen, jako je Zvlnění, MasterCard a Náměstí.

Lobby skupiny, strávil $42 milionů ovlivňovat politiku v prvním čtvrtletí roku 2019. Největším přispěvatelem byl překvapivě na NÁS Komora s $16,4 milionů výdajů. Nicméně, zaměření lobby skupina byla pevně na fintech.

Nejpozoruhodnější fintech přispěvatelé jsou platby obří MasterCard, které strávil celkem $720,000, a největší US-založené šifrovací platforma Coinbase , který strávil $50,000. Další velký hýřil byl Minci Centrum, kryptoměna nátlakovou skupinu, která přispěla 140 000 dolarů pro přímé lobbování úsilí na podporu cryptocurrencies.

Otázky Zaměřené Na

Existuje několik problémů, které crypto společností, jsou zaměřeny na. Dva z klíčových otázek, které obdržely zvláštní pozornost je to, co daňové zákony jsou bude kladen na místě, a tlačit na lepší regulační pokyny.

Daně na crypto aktiva jsou poněkud nejasné. Je třeba poznamenat, že jednou z atrakcí pomocí crypto je, aby se pokusila vyhnout kontrolou vlády, že daně představují. Bohužel, to není podíval se na laskavě tím, že mnoho vlád. Právě teď, ty, kteří chtějí souboru daních z příjmů s jejich cryptocurrencies čelí složité a matoucí proces.

Na Internal Revenue Services (IRS) již vydala pokyny pro crypto daňových zákonů, ale stále existuje mnoho odpovědí potřebné pro speciální případy. Například, blockchains vidlice pravidelně v kryptoměna prostředí. Na otázku, jak zvládnout problém, kde aktiva může náhle stát různé variace na původní majetek může být těžké. Bez odpovědi z IRS, spousta lidí jsou jen odhady, což není dobré pro důvěru spotřebitelů.

Lobbisté nejsou jen pracovat na vyjasnění daňových zákonů. Oni jsou také pracují na vyjasnění, jak cenné Papíry a burzy (SEC) se podílí na počáteční mince nabídky (ICOs). V roce 2018, dva zákonodárci prosadit zákon, který by vyloučit crypto aktiva ze současného zákona o cenných papírech a pro nové zákony, které mají být provedeny.

S šedé oblasti v okolí crypto majetku, zúčtování se tyto zákony by hodně pomoci v rozhodování cryptocurrencies přijatelnější a proudu!

Nejnovější články: