3M chybí Q2 rev. odhady, lomítka FY16 outlook rev.

Přísnější podmínky pro podnikání i nadále dopad na výkon z několika dobře známé nadnárodní společnosti. Nejnovější přírůstek do seznamu je 3M Company (NYSE: MMM).

Renomovaný výrobce z post-it produktů, oznámila nevýrazný fiskálního roku 2016 tržby za druhé čtvrtletí, které vynechal analýzu odhady. Na druhou stranu, čtvrtletní zisk setkal s odhady analytiků. Nicméně, to není očekává, že vyvolat zájem mezi investory z důvodů uvedených níže. Proto jsme přesvědčeni, že cena akcií 3M by zůstat rozsah vázán, pro zbytek za třetí čtvrtletí. Akcie uzavřely na $178.36 v pátek.

Maplewood, Minnesota-založená společnost oznámila, že fiskální rok 2016, ve druhém čtvrtletí čisté tržby ve výši $7.66$, mírně dolů od $7.686 miliardy ve druhém čtvrtletí roku 2015. Q2 příjmy také minul odhady Wall Street $7.71 miliard. 3M objasnil, že výměna míra konverze měla negativní dopad ve výši 1,5% z čistých tržeb společnosti.

3M

Průmyslová divize publikováno flat y-o - y tržby o 2,6 miliardy dolarů. Bezpečnost a Grafická divize vykázala tržby ve výši 1,5 miliardy$, a to až 4,7% y-o - y základ. Zdravotní péče, segment vykázal příjmy ve výši 1,4 miliardy dolarů, což představuje růst o 3% od loňského roku. Spotřebitel segmentu vykázala tržby ve výši 1,1 mld$, a to až o 1,7% od srovnatelného období ve fiskálním roce 2015. Nicméně, růst zaznamenal všechny tyto segmenty byl vymazán z o 10% y-o - y pokles tržeb na $1,2 miliardy v Elektronice a Energie segmentu. Společnost se očekává, čelit značné protivětru ve třetím čtvrtletí v důsledku nejistoty způsobené výsledek Brexit referendum.

Společnost vykázala čtvrtletní zisk ve výši $1,291 miliard nebo $2.08 na akcii, v porovnání s 1,3 miliardy dolarů, nebo $2.02 na akcii ve stejném období v loňském roce. Druhé čtvrtletí zisk byly v souladu s Ulicí odhady. Ale pro pokles v počtu nesplacených akcií, společnost by vykázala pokles ve druhém čtvrtletí zisk na akcii, ve srovnání s předchozím rokem je to podobné čtvrtletí.

Vzhledem k obtížné obchodní scénář, vedení 3M zdobené svůj fiskální rok 2016 růst tržeb outlook. 3M nyní předpokládá fiskálního roku 2016 tržeb na růst pouze o jedno procento oproti předchozímu roku. Předchozí odhad příjmů byl rozsah 1% až 3%.

Společnost také sekl jeho horní konec zisk na akcii pokyny, zatímco zvýšení dolní hranici orientačního rozpětí. Za celý rok 2016 společnost očekává zisk v rozmezí $8.15 na $8.30 na akcii, ve srovnání s předchozí odhad z $8.10 na $8.45 na akcii.

Vzhledem k poklesu ve 2. čtvrtletí příjmy a lomítko ve fiskálním roce 2016 příjmy outlook, zásadně, můžeme předvídat ceny akcií zůstat rozsah vázán s medvědí směr.

Po konsolidaci mezi 165 a 170 téměř tři měsíce, akcie porušil výše na dotek, vysoký 180. RSI klesá z překoupené oblasti. Tedy, technicky vzato, očekáváme, že cena na re-test, úroveň 170. Na nepřesvědčivé výsledky za druhé čtvrtletí by podpořilo klesající trend stejně.

3M Skladem Cena: 1. srpna 2016

Tak, nákup one touch opce by měli prospěch obchodníka, v tomto bodě v čase. Doporučené realizační cena pro one touch opce obchodu je $172 nebo výše. Stejně tak binární obchodník by měl jednat dobu alespoň čtyř týdnů za smlouva vyprší.

Nejnovější články: