NÁS Hypoteční Sazby Zvýšit Tlaky Trhu s Nemovitostmi

AMERICKÉ úrokové sazby hypoték skočil ještě jednou a je jisté, že mají negativní dopad na realitní trh, jak to může mít za následek zpomalení prodeje domů a potenciální hodnotu domy. Na oživení hypoteční sazby způsobil, že jít až na 4,94 procenta, což je nejvyšší za sedm let. To je průměrná sazba 30-leté pevně hypotéky.

Zvýšení úrokové sazby hypoték je trochu překvapení. Jak nedávno jako minulý týden, to bylo jen 4.83%. Vrátit 12 měsíců a hypoteční sazba činila 3,9 procenta. Nebylo to jen úrokové sazby hypoték, které byly ovlivněny. Úrokové sazby také vzal hit. 15 letá fixní sazba úvěru také šel až 4,33 procenta z 4.23 procent.

Tyto vyšší sazby přestalo hodně lidí z vyřizování hypotéky a koupi jejich vlastní domov. Prodej domu klesá po dobu šesti měsíců, s prodeje nově postavených domů také klesá, za poslední čtyři měsíce.

Nižší poptávky ovlivnil ceny domů. Podle Freddie Macjsou domy zpomaluje se jejich cena zvyšuje. To je patrné zejména v pobřežních městech, kde se často spirálu rychle. Nicméně, na trhu s bydlením v interiéru zdá se byly izolované z ceny pomalu dolů.

Úrokové sazby hypoték rostou s výnosem z 10-leté Pokladniční poukázky. Výnos nedávno skočil kvůli rychlejšímu hospodářskému růstu, možné vysoké inflace a očekávání, že Federální Rezervní systém bude vydávat krátkodobé zvýšení sazeb.

Ekonomika Stále Vypadá Dobře

I přes vyšší úrokové sazby hypoték, americká ekonomika stále vypadá být v dobré kondici. Října PMI podporuje pozitivní výhled, když tam jsou jen dvě události, které by mohly mít vliv na ekonomiku v nadcházejícím týdnu: volbách a FED měnová politika rozhodnutí.

Na Hypoteční Bankéři Association (MBA) vydala některé další údaje o hypotéku situaci tím, že odhalí svůj Trh Kompozitní Index, který měří žádosti o úvěr. To klesla o čtyři procenta tento týden na nejnižší úroveň od prosince roku 2017. Refinancování Index, který se dívá na lidi, refinancování jejich úvěrů, klesla podobně o tři procenta.

Delikvence čísel, pro úvěry ve třetím čtvrtletí byly také vydané MBA. Oni vzrostly o 4,47 procenta na toto čtvrtletí. To se zvýšil o 11 bodů, i když to je stále méně než v předchozím roce delikvence sazby o 41 bodů. Zabavování rovněž klesla o bod na 0,23 procenta, což je nejnižší od roku 1985. Tyto delikty byly způsobeny hlavně záplava přírodní katastrofy zažil nedávno.

Nejnovější články: