Velká BRITÁNIE Vidí Dividendy Klesat S poklesem Libra Hodnotu

Vrhat hodnoty libry šterlinků způsobil pokles dividend obdržených od globálních investorů ve velké BRITÁNII akcie na základě nedávné zprávy. Libra stále klesá poté, co Britové hlasovat pro opuštění Evropské Unie v červnu 2016.

Podle Henderson Global Dividend Index, dividendy v zemi snížil o 2,9 procenta ve třetím čtvrtletí na meziroční bázi. Největší snížení pocházejí z těžební společnosti, jako je Glencore a výrobní firmy jako Rolls-Royce. Celkem dividendy klesly o 13,9 procenta ročně-na - rok, ve třetím čtvrtletí ve výši 26,3 miliardy dolarů.

UK investoři mají však užitek, protože část těchto dividend jsou vypláceny v dolarech. Henderson Global Dividend Index uvádí, že přibližně 40 procent z UK dividendy vypláceny v amerických dolarech, dopad na celkový pokles byl posun pro některé velké BRITÁNII investoři. Henderson se mění její očekávání pro rok 2016 dividendy tom, že výplaty budou růst o 0,9 procenta na titulek základ $1,16 bilionů.

Henderson Globální Fondy

Zpráva zjistila, že globálně dividendy klesly o čtyři procenta ročně-na - rok bít $281.7 miliard dolarů, nejnižší úroveň od druhého čtvrtletí roku 2015. Globální dividendový součty byly ovlivněny v důsledku poklesu ve Spojených Státech, která přispívá k dvě pětiny všech výplaty dividend.

Ve Spojených Státech, dividendy klesly o zhruba sedm procent ve třetím čtvrtletí dosáhne $100.4 miliard, protože několik speciálních a velké dividendy, které byly vyplaceny v loňském roce ve stejném období byly neopakuje. Ale i bez těchto speciálních dividend, růst byl jen tři procenta v tomto čtvrtletí nejpomalejší od finanční krize v roce 2008.

Alex Crooke, vedoucí globální kapitálové příjmy v Henderson Global Investors řekl, že klíčovým trendem v jinak nevýrazné rok na dividendy byl pokles USA růst dividend. On však řekl, že tento trend není záležitostí týkají.

V prohlášení Alex Crooke řekl,

Nejvýznamnějším trendem je snížení v NÁS růst dividend, nyní v jeho nejpomalejší, protože index začal v roce 2009. Nicméně, nechceme vidět to jako hlavní důvod k obavám, protože NÁM růstu dividend musel vrátit k více udržitelné tempo po pár letech dvouciferným expanzi.

Crooke je uvedeno, že silný výkon Evropského dividend může mít za následek to překonal Severní Americe tento rok, ale to nemusí stačit k vyrovnání slabost na jiných trzích, jako je Čína a Austrálie.

Vítězství Donalda Trumpa v AMERICKÝCH Prezidentských volbách je příčinou investory, aby se odstěhoval z obranné, dividendy platí akcie stejně jako dluhopisy v přesvědčení, že nová vláda zvýší výdaje.

Nejnovější články: