Čínské Banky Jsou Nuceny Štít Devizové Regulátor

Místní mediální zprávy říkají, že Čínské devizové regulátor žádá banky v zemi není odhalit zákazníkům řadu obrubníky, které má umístěny na odliv kapitálu. Kromě toho, regulátor se ptá analytici se nebude vydávat zprávy s negativními názory na juanů. Regulátory jsou doufal, aby zahnala další pokles hodnoty jüanu s těmito opatřeními.

Yuan klesly o více než 6 procent vůči dolaru v roce 2016, a dosáhne tak své nejnižší za osm let. Yuan je zhoršení způsobila Čínská State Administration of Foreign Exchange (SAFE) vydat několik opatření, které omezují tok kapitálu ze země. Pravidla zahrnují omezení bank měně objemy v některých oblastech a rostoucí počet schválení.

Podle bankéřů, BEZPEČNÝ úředníků jim řekl, aby spravovat devizové deficit, aniž by odhalil, že BEZPEČNÉ řízení odtoku, v setkání se konalo na konci loňského roku, Bankéři řekl, že BEZPEČNÝ vydal ústní pokyny, požádal je, aby nová pravidla a tajemství. Bankéři nyní máte, aby se odvrátil zákazníkům bez jakéhokoli vysvětlení, když jejich banka dosáhne limit stanovený BEZPEČNÝ pro devizové transakce, která poškozuje jejich vztahy s jejich klienty.

V prohlášení, bankéř z Ping An, komerční banka v Číně, řekl,

Nebudeme říkat naše zákazníky, že naše forex obchod se zastavil; jen musíme najít způsoby, jak odmítnout obchodní nejsme dovoleno dělat. To není dobré pro vztahy s klienty

Bankéř řekl, že žádá své klienty, aby jít do jiné banky. Banky byly také požádány, aby zajistily, že žádná z transakcí jsou falešné.

Čínské devizové rezervy klesají rychlým tempem teprve nedávno. V listopadu klesla na $3,05 bilionu z $3,3 bilionu dolarů je vidět, pro prvních 11 měsíců roku 2016. Většina obchodníků očekává pokračující odliv jako zvýšení úrokových sazeb v USA je pravděpodobné, že výsledek v hlavním městě pohybuje směrem dolarových aktiv.

BEZPEČNÝ je však žádají banky, aby se klienti koupit yuanů a prodávat dolary, což by mohlo mít za následek klientů bank a ztrátami. Podle zdrojů, regulátor se také snaží vypnout programy, které usilují o otevření zahraničních trhů pro investory v Číně. Investiční program, který se snaží nastavit globální finanční prostředky pro umožnění Čínské investory, aby investovali v zahraničí bylo zrušeno bez vysvětlení v poslední době.

Shanghai pobočka BEZPEČNÝ prohlášení začátkem tohoto týdne uvádí, že zprávy o rozdávání tajné instrukce bylo nepřesné a matou veřejnost.

Nejnovější články: