Pennsylvania Crypto Výměny nepotřebujete Licence

Pennsylvania je crypto výměny mít jeden méně o starost. Podle Pennsylvania Katedra Bankovnictví a cenné Papíry (DoBS), Peníze Vysílače Act (MTA) se nevztahuje crypto výměny, protože virtuální měny nejsou považovány za peníze státu. To znamená, že nejsou povinni získat licenci od DoBS provozovat.

Vysvětlit rozhodnutí, DoBS první vysvětlil, že MTA nepovažuje virtuální měna jako peníze v Pensylvánii. Jen peněz vydaných vládou USA a jinými typy fiat měny lze považovat za skutečné peníze.

To znamená, že Pensylvánii není klasifikovat jakékoli platformě, která obchoduje v nebo přenáší virtuální měny, jako jsou Bankomaty a automaty jako peníze vysílače. Je to proto, že nejsou přímo zvládnout všechny fiat měny. Podle těchto pokynů se oba jednosměrné a obousměrné kryptoměna kiosky jsou zahrnuty do těchto pokynů.

Jeden způsob, kiosky technicky prodat cryptocurrencies pro fiat měn, zatímco dva-way kiosky umožňují lidem, aby jak nakupovat a prodávat cryptocurrencies. Technicky, i když transakce jsou účtovány poplatky, nemohou být považovány za peníze vysílače, protože žádné skutečné peníze jsou převedeny na třetí osobu.

Být považováno za peníze vysílače v Pensylvánii, fiat měně, musí být převedeny do nebo jménem třetí strany. Poplatek musí být také účtován poplatek za převod. Kryptoměna výměny a kiosky/Bankomaty technicky nepřepojujte žádné fiat měny na třetí stranu, i přesto, že poplatek za převod, takže nespadají podle těchto obecných zásad.

Toto rozhodnutí má mnoho Pennsylvania crypto výměny dýchání úlevou. I když to je technicky založena na přesné čtení zákona, to může ještě dopadnout všelijak, pokud DoBS rozhodl, že virtuální měny by mohlo být považováno za skutečné peníze. Kdyby se to stalo, crypto výměny by požadované licence, za účelem provozování jejich výměny, Bankomatů a kiosků ve státě.

Crypto Na Národní Úrovni

USA se potýká s právní aspekt okolní virtuální měny na nějakou dobu nyní. Zdá se, že zákonodárci jsou vidět význam blockchain technologii a dělají jejich nejlepší, aby zajistily, že současné crypto trhu není narušena.

Například zákon byl znovu předložen minulý týden americký Kongres, že by osvobozeny firmy, které poskytují non-odnětí kryptografických služeb z nutnosti dodržovat nějaké státní peníze, vysílací zákony. Ve státě Wyoming udělal něco podobného v roce 2018. Státní legislativa schválila vlastní návrh zákona vyjmout konkrétní blockchain-based tokeny z nutnosti dodržovat zvláštní státní cenné papíry a peníze převodovka zákony.

Nejnovější články: