Samsung SE na vydávání silný Q1-2017 zisk pokyny

Uprostřed korupčního skandálu, bílé zboží a polovodičový čip výrobce Samsung Electronics Co L (LSE: SMSN) vydal silné první čtvrtletí 2017 zisk a příjmy vedení na pátek minulý týden. Ironií je, že od té doby, akcie klesla nepatrně uzavřel na $923.50 včera. Na základě argumentů uvedených níže, jsme přesvědčeni, že pokles je dočasný a zásoby se ocení v blízké budoucnosti.

Jižní Korea-založené Samsung, v regulačním podání, uvedla, že očekává, že fiskální 2017 v prvním čtvrtletí provozní zisk o 9,9 bilionů korejských wonů ($8,76 miliardy), a to až 48,2% z 6,7 bilionu korejských wonů hlášeny v podobné období loňského roku, a vyšší, než Thomson Reuters odhady 9,4 bilionu wonů.

To je druhý nejvyšší provozní zisk vykázala společnost následující 10,1 bilionu wonů hlášeny v Q3-2013. Samsung také uvedl, že jeho příjmy by byly téměř plochá na 50 bilionů wonů (44 miliard dolarů) v Q1-2017. Společnost neměla prozradit segmentu výkon moudrý detaily.

Samsung Mobile

Rostoucí poptávka po paměťových čipech a OLED displeje hlavně přispěl ke zvýšení Q1-2017 zisk. To byl případ v předchozím čtvrtletí, stejně. Během čtvrtého čtvrtletí, paměťový čip podnikání zaznamenáno 77% y-o-y zvýšení provozního zisku a představovaly zhruba 47% Samsung čistý zisk ve fiskálním roce 2016. Průzkum trhu firma IHS Markit uvedla, že Samsung je předním hráčem v obou DRAM a NAND flash paměťový čip podnikání v předchozím čtvrtletí. Komentuje výkon Samsung, Walter Mývalí, NAND ředitel IHS Markit uvedla, že poptávka a ceny se očekává, že zůstane silný v roce 2017, a to by umožnilo Samsung post silný výkon v letošním roce.

Začátek se nepodařilo spustit z explodující Galaxy Note 7 mobile, společnost měla čelit několika problémům v minulosti jeden rok. Dokonce i Samsung je Místopředseda Lee Jae-Yong byl zatčen pro údajné účasti v 43,3 miliardy wonů (38 milionů dolarů) podplácení skandál, který vyústil v obvinění bývalého Prezidenta pak Kun-hje. Nyní, ohromující výkon, analytici se domnívají, že by se dal k odpočinku obavy investorů.

Společnost představila Galaxy S8 sluchátko minulý týden a očekává se, že bude nabídnuta k prodeji od 21. dubna a dále. Analytici se domnívají, že příjmy z Galaxy S8 by umožnilo Samsung post rekordní zisk ve druhém čtvrtletí roku 2017. Samsung také plánuje prodávat repasované telefony, které byly pořízeny z trhu v důsledku problémy související s baterií. Zahájení Galaxy S8 a silná poptávka po paměťových čipů se očekává, že držet akcie fundamentálně silné v aktuálním čtvrtletí.

Technicky se akcie obchoduje nad 50-denní klouzavý průměr 880 a upevnění na 920 úrovních, jak je znázorněno v grafu níže. Stochastické RSI indikuje přeprodaný scénář. Takže, máme podezření, že akumulace se děje na současné úrovni.

Samsung Skladem Cena: 11. dubna 2017

Obchodník může vsadit na uptrend zakoupením vysoké nebo vyšší možnost z binární broker je portál. Obchod může být stanovena, když nabídka cena akcií je u $920 v LSE. Obchodník by měl vybrat datum kolem 19. dubna jako datum ukončení platnosti smlouvy.

Nejnovější články: