DL Tech Může Pomoci Regulátory Sledovat Obchodní Trhy Efektivně

Globální finanční trhy zažily obrovské změny v posledních deseti letech díky pokroku technologií a dopad to má jak tradiční bankovnictví a obchodování má užitek.

Cristopher Giancarlo , který je Předsedou pro USA Commodity Futures Trading Commission (CFTC) se domnívá, že Distribuované účetní Knihy Techniky (DLT) mohou hrát významnou roli v pomoci finančních regulátorů dělat lepší práci, pokud jde o sledování obchodní trhy efektivněji.

Giancarlo poslední době silný prezentaci na FinTech Týden Konference, na Georgetown Law School.

Prezentace se nazývá 'Kvantitativní Regulace: Efektivní Regulace Trhu v Digitální Éře a řešit, jak nově vznikající technologie, jako jsou umělé inteligence a DLT jsou revoluci v obchodování na trzích po celém světě.

Giancarlo poukázal na to, že hodně standardních úkolů na trhu jako obchodní matching, zpracování a vypořádání jsou automatizované. To snižuje náklady a v kombinaci s distribuovanou knihu technologií může mít za následek lepší výkon všude kolem.

V jeho prezentaci, Giancarlo řekl

Můžeme si rovněž představit den, kdy rulebooks jsou digitalizovány, shoda je stále více automatizováno, nebo zabudované do obchodních operací prostřednictvím inteligentní smlouvy, a regulatorní výkaznictví, je spokojen a to prostřednictvím real-time DLT sítí. Stroje zde na CFTC by mít schopnost komunikovat regulační požadavky a konzumovat a analyzovat data z těchto systémů.

Držet Krok S Dobou

Giancarlo poukazuje na to, že úkolem regulátorů je, aby držet krok se změnami na trhu. Protože tak mnoho nových a moderních technologií jsou válí, CFTC a dalších regulačních orgánů, by se měl seznámit s těmito inovativními technologiemi a naučit se, jak mohou používat je, aby jejich práce jednodušší. On také poukázal na to, že regulační orgány by měly být více aktivní, když jde o sběr dat a automatizované analýzy, zaměřené na kvalitu v plnění svých povinností.

Předseda vzal čas, aby zdůraznil, že to neznamená, že je tlačí na lidský úsudek musí být nahrazen automatických odpovědí. Zdůraznil, že správné provádění může pomoci zlepšit regulátor výkonu, s low-level a opakující se úkoly přenést do automatizace a odborné nařízení a zkušenosti, byla vyhrazena pro vysoké hodnoty aktivit. To také znamená maximalizaci sběru dat tak, aby regulátoři měli úplný obraz, když oni dělají jejich rozhodnutí.

Distribuované účetní knihy technologie bude klíčové zajistit, aby regulační orgány mají právo na informace. DLT by být schopni pomoci udržet přehled o regulačním výkaznictví v reálném čase, zajištění rychlé a účinné akce.

Nejnovější články: