FCA Vyšetřovat UK Firmy S Vazbami Na Crypto

Britské Financial Conduct Authority (FCA) je, že se blíže podívat na několik společností, které byly zapojeny do kryptoměna transakcí.

Obavy z vyšší tržní rizika pobídl regulátor spojeného KRÁLOVSTVÍ, aby zajistilo, že všechny tyto transakce byly legální. Finanční watchdog vyšetřuje tolik jako osmnáct společnosti podílející se na prodej bitcoin a další kryptoměny.

FCA také vydal varování o kryptoměna podvody na ochranu investorů jít do Nového Roku.

Právě teď, spojené KRÁLOVSTVÍ nemá žádné předpisy pro cryptocurrency transakcí. Nicméně, tam jsou regulovány investice, které používají cryptocurrencies, a to se ukazuje být problémem. Pro tyto transakce, FCA potřebovat, aby se zapojili na poskytnutí konečné povolení pro tyto obchody.

FCA má být počínaje dotazy na různé firmy od listopadu. Jak nyní tolik jako 67 společností, které byly zapojeny do kryptoměna transakce byly zkoumány. Zprávy ukazují, že 49 z těchto společností byly plně vyšetřeny a 39 z těchto společností byly vydány upozornění spotřebitelů.

Když FCA problémů upozornění spotřebitele, to obvykle znamená, že FCA myslí, že společnost je podvod. Zbývajících 10 šetření byly uzavřeny buď z důvodu nedostatku důkazů nebo s varování vydal, aby se zúčastněné společnosti. FCA řekl, že to nebude komentovat probíhající vyšetřování a nebude jmenovat podniky vyšetřován.

Zvýšenou Regulační Energie

V prosinci roku 2018, vláda spojeného KRÁLOVSTVÍ uvedla, že je připravena dát FCA více pravomocí k regulaci kryptoměn. Členové Parlamentu byli již naléhal, aby "Divoký Západ" kryptoměna trhy si musí být řádně upraveny tak, aby chránit investory ze ztráty a snížit praní špinavých peněz.

FCA myslel, zakazující prodej kryptoměna na bázi derivátů v říjnu. Pokud FCA se tlačit dopředu s tím, že to bude regulátor je první významný krok v UK crypto trhu. Tam jsou také plánuje zahájit konzultace s crypto odborníků o tom, jak regulovat crypto trhu a rozvoj infrastruktury potřebné pro průmysl.

Jako odvětví, voláme po zavedení přiměřené regulace. V nadcházejících měsících budeme úzce spolupracovat s tvůrci politik, včetně FCA, rozvíjet nové nařízení, které zajišťuje rovnováhu mezi konec špatné praxe a umožnění této vzrušující průmysl vzkvétat, jako to dělá v jiných zemích.

CryptoUK , obchodní sdružení pro UK crypto průmyslu

Nejnovější články: