Pokles v USA, nezaměstnaných nároky posiluje Dolar

Na NZD/USD pár měl slušnou rally o 100 pipů, v posledních deseti dnech. Silné maloobchodní tržby dat a ceny mléka a mléčných výrobků stále Kiwi dolar silný. Dolar, na druhé straně byla slabá kvůli špatné CPI a maloobchodní údaje o prodeji.

Nicméně, v posledních dvou obchodních seancí, pár prohrál o 40 pipů na obchod v blízkosti 0.6900.

Jak je vysvětleno níže, tam jsou některé zásadní důvody pro celkovou slabost v Kiwi dolar, komodity, měny. Tak, v blízké době, bychom chtěli zůstat zkrat v přepážce.

Kdykoli tam je diskuse o zvyšování sazeb, v USA Fed opakovaně se odkazoval na údaje o zaměstnanosti. Ve skutečnosti, tam byly chvíle, kdy Fed měl dokonce zlikvidovat další slabé údaje. Nedávné údaje o zaměstnanosti z amerického Ministerstva Práce posiluje argument pro zvýšení sazeb v červnu. V týdnu končícím 13. Května , nezaměstnanost tvrzení odmítl 232,000, z 236,000 týden před a lépe než Wall Street analytiků odhad 240.000.

Gazunda – Dnešní Financí

Federální Rezervní Banky Filadelfie také uvádí silný nárůst v indexu zastupuje obchodní výhled pro aktuální měsíc. Od čtení 22 v předchozím měsíci, index se zvýšil na 38.8 v aktuálním měsíci, a překonal odhady analytiků 19.9. Přední indikátor čtení znamená očekávání pokračující růst ve výrobním sektoru.

V prohlášení měnové politiky vydané Reserve Bank of New Zealand ve druhém týdnu Května smetl očekávání zvýšení sazeb. Centrální banka dala vzestupnou revizi inflačního výhledu na rok 2017. Nicméně, tam byl absolutně žádná změna v postoji tak daleko, jak byly úrokové sazby týče. Bylo to velké zklamání pro trh, který očekával nějaký druh oznámení o zpřísnění měnové politiky, v souladu s ostatními centrálními bankami po celém světě. To znamená, zklamání nad RBNZ prohlášení a silné údaje o zaměstnanosti z USA podporuje NZD/USD pár úpadku.

Na NZD/USD pár, byla na poklesu, poté, co nedokázal zlomit minulosti rezistenci na 0.6940 úrovně. Rozdíl mezi MACD a jeho nulové linie se zužuje. To ukazuje na ztrátu hybnosti. Takže, měnového páru, může být očekává, že dosáhne další úroveň podpory na 0.6780.

NZD/USD Pár: 22. Května 2017

Na základě technické a fundamentální analýzy, těšíme se na vyhlídky na otevření krátké pozice v NZD/USD pár poblíž 0.6930. Chránit náš účet z nečekané změně trendu, stop loss by měl být umístěn nad 0.6980. V případě, že pár se pohybuje, jak se očekávalo, budeme rezervovat zisk na zhruba 0.6780.

V našem forex obchodování účet, může koupit put opce smlouva, platná pro období jednoho týdne. Navíc, stávka (vstupní) cena 0.6930 bude ten budeme hledat při vstupu do obchodu.

Nejnovější články: