LED Pro Spuštění Bitcoin Futures Obchodní Platformy V roce 2019

Intercontinental Exchange (ICE), mateřská společnost za New York Stock Exchange, pracuje na svém bitcoin futures obchodní platformy na nějakou dobu nyní. LED má v plánu investovat do této nové obchodní platforma, která se bude jmenovat Bakkt.

Manažery v rámci společnosti uvedli, že firma bude používat mezi $20 milionů na 25 milionů dolarů z jeho 2019 rozpočet pro financování platformy.

Částka, kterou je LED výdaje na Bakkt bylo odhaleno v nedávném zisku zavolat společností. Toto oznámení přišlo šest týdnů poté, co úspěšně zvednutý $182 milionů spustit platformu s plné regulační schválení. Tyto finanční prostředky byly získány z 12 různých partnerů a investorů.

Myšlenka Bakkt je mít platformu, která umožňuje snadný nákup, prodej a skladování digitálních aktiv. Cílem je mít platformu, která je důvěryhodný dost, takže to by umožnilo most mezi aktuální tržní blockchain. Bakkt vlajkový produkt by měl být fyzicky doručena Bitcoin futures kontraktů. Hlavní rozdíl u těchto smluv je, že jsou podpořena fiat peníze.

Bakkt je znatelně není typické LED finanční produkt, který společnost je známá pro a byl set-up jinak. To je v současné době samostatnou společnost s LEDEM jako jeho hlavní investor. Z toho, jak se věci jeví, zdá se, že LED si myslí, že to je trochu dlouho.

V prohlášení, Jeff Sprecher, ŘEDITEL LEDU, když už mluvíme o Bakkt řekl

Takže, to je trochu moonshot sázku, a to je uspořádána způsobem, který je velmi odlišné, než způsob, LED typicky se podniky [...] Jsou dobře spolu v budování infrastruktury, která myslím, že uvidíte, spuštění později v tomto roce.

Zahájení 2019

LED plány na zahájení se uskuteční do konce roku 2019. Zahájení již bylo dvakrát odloženo a společnost je stále nejasné, o specifika, na, kdy formální zahájení se mělo stát. Nepomáhá ani to, že nedávné vládní vypnutí se zpožděním své šance na získání regulačních schválení.

I přes zpoždění a pochybnosti, Scott Hill, ICE Finanční ředitel je velmi optimistický o platformě. Poukazuje na to, že Bakkt je další dlouhodobý projekt, spíše než něco, co bude pan v krátkodobém horizontu. Je to spíše investice do kryptoměna trhu, než cokoliv jiného.

Nejnovější články: