Nedostatečné Pojištění Na Cryptocurrencies Udržet Investoři Opatrní

Kryptoměny se dařilo v posledních několika letech, protože jedinečnost přináší na trh. Jeden z jeho standout funkce je, že digitální peníze nebo kryptoměny jsou nezávislé z běžného bankovního systému.

Tento crypto umožňuje uživatelům provádět transakce a zachovat jejich anonymitu. Plus crypto pomáhá uživatelům vyhnout se spoustu poplatky spojené s tradičními bankovními. Nicméně, jeho plusové body také mají tendenci být jeho negativní body, tak tam je to hodně infrastruktury zálohování crypto měn. Jeden příklad je nedostatek pojištění.

Ať už jste firma nebo jednotlivec, který se zabývá cryptocurrencies, uvědomíte si, že pokud ztratíte přístup ke svému crypto, pak to je ztracena a nelze je obnovit. Vynikajícím příkladem tohoto byl, když QuadrigaXC, Kanadský exchange, ztratili přístup ke své finanční prostředky, protože jeho majitel zemřel. Přístup k více než 100 milionů dolarů v hodnotě z fondů byl ztracen a 115,000 výměny klienti nejsou schopni dostat své peníze zpět.

To nepomůže, že hacking a narušení bezpečnosti se zdá být pokračující výskyt, když to přijde k kryptoměna světě. Bez pojištění, crypto uživatelé jsou schopni dostat své peníze zpět. Nedostatek bezpečnosti net způsobilo mnoho investorů odrazuje od investování v cryptocurrencies.

K ochraně společnosti, které mají investice v crypto, nový průmysl se objevil: kryptoměna pojištění. Tyto pojistné plány se bude týkat jednotlivců, firem a výměny. Vzhled této služby je dobré znamení, že průmysl se pohybuje směrem k legitimitu pomalu, ale jistě.

Plné Pokrytí Není Poskytována

Nicméně, odborníky z průmyslu, se domnívají, že crypto pojištění nepokrývá všechny možné situace, které by mohly přijít. Pojišťovny jsou také hledá, aby se zisk, a proto odborníci se obávají, že tyto crypto pojistné smlouvy bude mít chytře navržen tak mezery, které umožní pojišťovnám, aby se vyhnul placení nebo placení nižší částky. Například, někdo by mohl tvrdit, že tam jsou limity krytí, který je spravedlivý, ale stále klade investor na riziko.

I přes nedostatek plné pokrytí, jsou stále velmi důležité. V současné době pouze pět pojišťoven nabízí crypto pojištění. To není dost dobrý, aby uspokojení rostoucí poptávky jako hodně crypto firmy hledají způsoby, jak získat plné pojištění. Regulátoři po celém světě se nyní ukládají předpisy, kde to je povinné, aby nabídka crypto pojištění.

Crypto společnosti jsou cítit teplo, jak tam není mnoho možností, pokud jde o crypto pojištění, a společnosti, které nabízejí crypto pojištění neposkytují plné pokrytí.

Nejnovější články: