Aussie Čistého Jmění Spadá V Global Wealth Report 2019

Austrálie je trochu chudší, jako čistého jmění Australany výrazně klesla.

Je to hlavně proto, že pokles Australského dolaru a slabé Australský trh. Průměrná bohatství Australských dospělých je nyní jen $384,640 což je pokles o $28,670, když ve srovnání s v loňském roce.

Tyto údaje byly vydané Global Wealth Report, které je zveřejněné Credit Suisse Research Institute.

Zprávy je docela zajímavé, protože zpráva ukazuje, že se další rozvinuté země jako Spojené Státy a Japonsko svědkem nárůstu jejich průměrné úrovně bohatství.

Odborníci hlavně vinu snížení v Australských bohatství hladiny na slabší Australský dolar ve srovnání s americkým dolarem. To nepomůže, že Austrálie má slabší růst HDP a bojuje s nemovitostmi.

Global Wealth Report ukázal, že AUD klesl o 5 procent, když ve srovnání s USD, zatímco ceny domů dolů pod klesly o 2 procenta v průběhu roku 2019. Aussie dolar se drží na druhém místě, ale to se nyní výrazně poklesla.

Za současné průměrné úrovně bohatství, Švýcarsko je na vrcholu na $564,650. Obyvatelé Hong Kong jsou v těsném závěsu za u $489,260 a Spojené Státy jsou třetí s $432,370.

Milionáři Mizí V Austrálii

Pokles úrovně bohatství má za následek poměrně počet Australských milionářů mizí. Ve zprávě se uvádí, že v blízkosti 124,000 milionáři přišli o svůj status sídlem v dolarovém vyjádření. To je největší pokles v milionáři z jakékoliv země. Pouze s 1,18 milionu z nich odešel, Austrálie je nyní na 9. místě na seznamu celkem počet milionářů na celém světě.

To je překvapivý pokles pro Aussie milionáři vzhledem k tomu, že na celém světě, existuje více milionářů, než kdy jindy. Současný svět celkem milionáři kolíčky je na 46.8 milionů. Většina těchto milionářů mají tendenci být ze Spojených Států, Číny a Japonska.

Zpráva také ukazuje vzrůstající trend pro Australské bohatství. Hodnota Australského dolaru klesla o 36 procent od roku 2011 a Australských dospělých nezvýšily jejich hodnota během tohoto období.

To není jen průměrná bohatství žebříčku, kdy Austrálie viděla kapka, ale jeho střední úroveň bohatství také klesly po celém světě. Je zvyklý být na vrcholu, ale silný Švýcarský výkonu a pokles jeho průměry viděl, Švýcarsko vzít první místo s průměrnou bohatství $227,890.

Nejnovější články: