Aussie Dolů na obavy z vysokého dluhu k HDP Číny

Politická nejistota v Evropě, vzhledem k blížící se volby ve Francii, prudký nárůst cen železné rudy, a pozitivní změna zaměstnanosti údajů oznámil Australský statistický Úřad tlačil EUR/AUD páru na minimum 1.3731 minulý týden ve čtvrtek.

To je dobře-známý fakt, že téměř 42% vývozu z Austrálie dosáhnout břehů Číny. Můžeme tedy tvrdit, že ekonomická síla Číny disky Aussie. Výzkumu poznámku od Aurelia Augulyte, měnový stratég Nordea Markets, varuje, že Čína by vést ke zpomalení globální poptávky v nadcházejících měsících.

Na základě níže uvedených argumentů ze strany Aurelia, počasí jsme býčí obrat v EUR/AUD pár.

StateofNation

Poměr dluhu k HDP Číny byl 270% na konci roku 2016, až od 150% v roce 2008. Nyní, rostoucí úrokové sazby scénář by mohl zpomalit poptávka po domech jako výpůjční náklady se budou zvyšovat. To může mít za následek bubliny bydlení. Dalším problémem je změkčení zisky ve všech hlavních průmyslových odvětvích. Omezit rychlý odliv peněz, Peoples Bank of China (PBoC) se uchýlil k zvýšení úrokových sazeb. V případě, že trend pokračuje, Aurelia říká, že to může způsobit zpomalení recese.

Aurelia se domnívá, že vysoké množství peněz, které je půjčil na trhu je primárně zodpovědný za téměř 60% nárůst ceny železné rudy v posledních měsících. V případě zpomalení, cena železné rudy by se zhroutil a kvantové vývozu z Austrálie by pokles drasticky. To by snižovaly hodnotu Aussie.

Analytici také poukazují na skutečnost, že pokles míry nezaměstnanosti na 4,7% řekne jen jedna část příběhu. Podle St. George Ekonomie, částečný úvazek pracovních míst přispěly k nejvíce práce dodatky v lednu, a to ukazuje slabost na trhu práce.

Nedávné francouzské volební průzkum ukázal, že ultra-nacionalistické a anti-EU zastánce Marine Le Pen by prohrát druhé kolo volby s náskokem 56% 44% hlasů. Emmanuel Macron, vůdce nezávislých "En Marche" hnutí, nebo Republikánský kandidát Francois Fillon se očekává, že vyhraje volby. Zprávy poskytl tolik potřebnou úlevu pro investory. Tak, vzhledem k vývoji, očekáváme, že EUR/AUD pár begin krátkodobý vzestupný rally.

Cena graf naznačuje existenci menší podporu pro EUR/AUD pár na 1.3660. CCI (commodity channel index) ukazatel stoupá z -100 čtení. To ukazuje na možnost býčí obrat v EUR/AUD pár.

EUR/AUD Páru: 23. února 2017

Dlouhou pozici v blízkosti 1.3680 v EUR/AUD dvojice by rozumné v tomto okamžiku v čase. Doporučené obchodu by nesl minimální riziko, pokud příkaz stop loss, je umístěna pod 1.3620. Dlouhá pozice mohou být prodávány až na pár stoupá na 1.3880.

Obchodování s vysokou nebo výše uvedené smlouvy by umožnil binární obchodník realizovat kapitálové zisky, tak dlouho, jak pár stoupá, jak předpokládalo. Investice se doporučuje, když se EUR/AUD pár obchoduje v blízkosti 1.3680. Když přijde na platnosti smlouvy, obchodník by si měl vybrat datum kolem 3 .Března.

Nejnovější články: