Ford se změní býčí na silné první čtvrtletí prodeje

Uprostřed zpomalení globální ekonomiky, USA automobilovém sektoru je stále se jízdné pozoruhodně dobře. V Březnu, Ford Motor Co. (F) dosáhl milníku tím, předjíždění General Motors v měsíční prodeje. V tomto ohledu, finanční zprávy vydání Barron's uvedla, že podíly obou General Motors a Ford může vidět zhodnocení o více než 25% v letošním roce. Rychlý pohled na aktuální scénář se bude dát představu, kde je cena akcie míří do blízké budoucnosti.

V prvním čtvrtletí roku 2016, na y-o-y základ, společnost oznámila 14% nárůst prodeje 314,454 vozidel v USA. Podobně, na y-o-y základ, Ford v Číně tržby vzrostly o 5% na 114,788 vozidel v Březnu 2016.

V Evropě, na prodej Ford vozidel se zvýšil o 8,4% na 401,200 v prvním čtvrtletí fiskálního roku 2016. Tempo růstu je více než 50% vyšší než průměrná míra růstu průmyslu o 5,4% v Evropě.

WXYZ-TV Detroit | Kanál 7

V roce 2016, prodej automobilů v USA se očekává, že budou v rozmezí 16,5 milionu na 17 milionů vozů. Pokud se celkový pokles prodeje dokonce 11 milionů, stále, Ford bude schopen zlomit dokonce. Společnost již má povinnost platit za náklady na zdravotní péči, pracovníků v důchodu, kteří byli součástí unie. Náklady na zdravotní péči je postaráno o důvěru financován miliardy od automobilky. Důvěra je nyní řízena United Auto Workers.

Michigan, Detroit společnost se sídlem zvýšil se také počet prodejců, aby zajistily, že zákazníci nemusí čelit žádné potíže při rezervaci vozidla. Loni v létě, společnost byla handicapována nedostatek zásob a prodejců. Tentokrát, společnost s sebou nese obrovské zásoby těžkých flotily, která by mu umožnila zůstat před GM v prodeje v nadcházejících měsících.

Dopředu poměr cena k zisku společnosti je pouze 6.2. Kromě toho, společnost je volný peněžní tok se zvýšil z $3.557 miliard v roce 2012 na $8.974 miliard v roce 2015. Dividendový výnos je impozantní 4.60%. Pětileté průměrné ceny k účetní hodnotě poměru Ford je 4.3. Nicméně, v současné době se akcie obchoduje za cenu, aby účetní hodnota poměr 1,8. Tak, je téměř jisté, že cena by střílet až v nadcházejících týdnech.

Akční cena graf ukazuje pevný odpor na 13.60 a podporu ve 12.30. Na indikátoru stochastic, který je na pokraji překročení nad 50 mark, vyplývá, že populace bude brzy stoupat. Pauzu výše 13.60 bude trvat, než se cena akcií o $15.

Ford Skladem Cena: 20. dubna 2016

Tak, one touch opce smlouva by měla být obchodovány od NÁS binární možnosti obchodník. V současné scénář, realizační cena $15 a před pozbytím platnosti v třetí týden v Květnu je navrhl.

Nejnovější články: