Libra se změní na vzestupnou očekávání Brexit průlom

Jako míra inflace UK šťouchl k 3%, Libra obrátila optimistický v září. Zvýšení sazeb v listopadu zajištěna konsolidace Libra proti většině zemí skupiny G10 měn, včetně Švýcarského Franku.

Od 11. září, Libra shromáždil asi o 1000 pips zasáhnout úroveň 1.3328 proti Franc. Očekáváme, že růstový trend bude pokračovat i v týdnu před vzhledem ke skutečnosti diskutovali pod.

Minulý týden, Donald Tusk, předseda Evropské Rady uvedl, že EU je připravena zahájit jednání o post-Brexit obchodní dohodu v Bruselu příští měsíc.

Oznámení přišlo poté, co Tusk a Theresa May setkal s každým jiný pro překonání patové situace. To může být na paměti, že Může zabezpečil kabinetu schválení zvýšení BRITÁNII je nabídka na Brexit účet, výměnou za budoucí obchodní dohoda. Hrubé odhady ukazují, že UK nabídne kolem 40 miliard eur, což je částka, kterou Brusel měl uvedeno jako minimální množství potřebné, aby se jednání vpřed. Libra je také očekává, že získat podporu z pozitivní ekonomická data.

RT UK

Konfederace Britského Průmyslu, hlásil, zvýšení maloobchodní tržby v rok, do listopadu, po prudkém poklesu v předchozím měsíci. Nejnovější Čtvrtletní obchod Průzkumu zavěšen CBI index realizovaných prodejů čtení na 26, proti očekávání analytiků o 5. V říjnu index čtení propadla na úroveň -36. Průzkum 118 respondentů také vyplynulo, že průměrné prodejní ceny viz jeho nejsilnější růst za posledních 26 let. Dále respondenti očekávají podobný růst příští měsíc. Nejvíce k růstu přispěl oblečení a prodeje potravin.

V Evropě, Franc byl opět hovořil o Thomas Jordan, Prezident Švýcarské Národní Banky. Jordan uvedl, že SNB bude i nadále udržovat negativní úrokové sazby a intervenovat na trhu, jako je, a když je to nutné, jako Frank stále zůstává více než oceňují. Jordan také objasnil, že SNB nemá v úmyslu vytvořit nepatřičnou výhodu pro vývozce Švýcarska, na úkor společností v USA nebo jinde. Výše zmíněný vývoj se očekává, že jiskra rally v GBP/CHF pár.

Technicky vzato, GBP/CHF dvojice má silnou podporu na 1.3040. Indikátor hybnost je dělat pozitivní divergence s cenou, zatímco stochastic indikátor je v přeprodané oblasti. Můžeme tedy očekávat, že rally začít brzy.

GBP/CHF Pár: 27. listopadu 2017

Dlouhé pozice v GBP/CHF pár je, co preferujeme v tomto bodě v čase. Ideální vstupní a výstupní úrovně jsou 1.3040 a 1.3260. Jako odpovědný obchodník, přejeme umístit stop loss níže 1.2930.

Navíc, můžeme také nákup call opce, které nabízí binární broker. Investice bude při GBP/CHF pár obchoduje v blízkosti 1.3040 na měnovém trhu. Další podmínka, která musí být splněna pro investice je call opce smlouva by měla být platná po dobu jednoho týdne.

Nejnovější články: