Wyoming Vypadá Přilákat Crypto Podniky S Novým Zákonem

Jedním z hlavních úskalí pro cryptocurrencies je, že je to neregulovaný trh ve většině částí světa. Ve státě Wyoming je doufal, že jasné, že pozice v rámci své pravomoci tím, že zavedení nového zákona, který vypadá, jak otevřít své dveře kryptoměna trhu.

Zákonodárci ve Wyomingu zavedli nový zákon, který vypadá, že poskytují jasný rámec, jak kryptoměny by měl být viděn v rámci svých zákonných pravomocí. Nový bude také vypadá umožnit bankám, aby se péče o ně, místo toho, aby finanční instituce. Zákon klasifikuje digitálních aktiv do tří různých typů: digitální aktiva, digitální cenných papírů a cryptocurrencies.

I když to není nový klasifikační systém, to vyjasňuje právní postavení těchto aktiv. To bude dělat to jednodušší pro tyto aktiva se dostat ven z šedé oblasti jsou, když přijde na zákonná ustanovení. Návrh zákona také přebírá krok, kterým banky dohlížet a zpracování digitálních aktiv s požadavky. Tohle má zrcadlo SEC požadavky na kvalifikace správců digitálních aktiv.

Velký rozdíl je, že zatímco banky se drží digitálních aktiv, nebudou přijímání vkladů sami a bude to jen ochrana pro ostatní. Velký rozdíl to dělá, je to, že se banky v čele, to vám umožní crypto podniky působí v 50 státech , zatímco přidávání vyšší důvěru faktor s bankami v čele.

Výsledkem tohoto návrhu je, že kryptoměny by brzy mít stejné postavení jako fiat peníze. To by byl velký boost pro různé podniky od mince-půjčky na Bitcoin výměn. Další bonus ze zákona zahrnuje digitální cenných papírů léčen jako zaknihované cenné papíry pod (Uniform Commercial Code) UCC.

Velký Krok Pro Wyoming

Tyto změny jsou jen špičkou ledovce na účet. Mnozí odborníci se shodují, že tento zákon bude hra měnič pro Wyoming. Je to hlavně proto, že stát se stal atraktivní destinací pro mnoho cryptocurrency podniky tohoto zákona. Zdá se, že stát je doufal, že dělat to, co Jižní Dakota a Utah udělal s kreditní karty zpět v 80. letech. S přátelským zákona, jako je tento, Wyoming může doufat, že vydělávat na crypto průmyslu.

V prohlášení, Caitlin Dlouho, spoluzakladatel Wyoming Blockchain Koalice řekl:

Wyoming spatřen možnost vést v této oblasti v loňském roce, a uvědomil si, že stejně jako mnoho výhod v soutěži pro tento rodící se průmysl jako kterékoli jiné místo – a více. Blockchain je software, takže je to globální. Řádek kódu, je jedno, kdo to napsal, nebo kde to bylo napsáno. Jako Joe Lubin, když mluvil na WyoHackathon loni na podzim, není důvod, proč další Google nemůže být ve Wyomingu.

Nejnovější články: