Banky a ATM Uzávěry Výsledek V BRITÁNII Nedostatek Peněz

S nástupem digitální platby, mnoho bank se snižují fyzické umístění a Bankomaty, se rozhodly pro aplikace a digitální přístup. Nicméně, to způsobuje problémy, pro mnoho lidí, zejména ve Spojeném Království (UK).

Skupiny spotřebitelů, v Anglii a ve Skotsku varují, že tam je problém toho, jak obyčejný člověk ztratí přístup k hotovosti, protože banky a Bankomaty se začaly zavírat. Skupiny již požádala o ochranu pro přístup k hotovosti.

Ten Federace Malých Podniků a spotřebitelské skupiny Which? poukazují na to, že obyčejný člověk teď mít víc času provádění plateb v malých obchodech, protože jim chyběly peníze.

Podle statistiky, stovky hotovosti stroje byly uzavřeny v posledních měsících. Velké množství uzavírek již nuceni Odkaz, orgán, který dohlíží na UK Bankomatů, platit provozovatelů BANKOMATŮ více dotací, aby jejich Bankomatů otevřít.

Které?

Pokles v počtu Bankomatů a poboček bank, probíhá již roky. Zprávy ukazují, že tolik jako 488 Bankomaty zmizel v posledních šesti měsících. Některé z nich byly chráněny stroje, což znamená, že jsou dotovány Odkaz. V loňském roce, 102 Bankomatů byly zavřené.

Odkaz bude přidávat nové super premium pro tyto Bankomaty v dubnu. Každé odstoupení od smlouvy dostane provozovatel částku 2,75 libra. To by pomohlo subjekty, udržet tyto stroje v provozu. Dotace se bude vztahovat 3,500 stroje.

Třeba Pro Regulátor

Nicméně, Což? si myslí, že by měl být oddaný regulátor pro tyto Bankomaty tak, aby mohly být řádně monitorovány.

V prohlášení, Jenni Allen, zástupce z Které? řekl

Máme vážné obavy, že alarmující míra bankomat a pobočka banky uzávěry rizika odchodu lidí, kteří čelí těžký boj, aby přístup k hotovosti, oni se spoléhají na. Hotovost je také životně důležité posily jako chybující digitální platby růst v popularitě, takže vláda musí jmenovat regulátor dohlížet na tyto změny a zajistit, nikdo není vyloučen a odešel se snaží jít o jejich každodenní život.

Nicméně, vypadá to, že bezhotovostní platby v BRITÁNII bude budoucnost založenou na novou zprávu, která ukazuje, že velká BRITÁNIE se nakonec může stát bezhotovostní společnosti v blízké budoucnosti. I když to může znít futuristicky, se ukázalo na aktuální problém pro více než osm milionů lidí, kteří potřebují peníze na platit své účty a postarat se o jejich denní potřeby

Nejnovější články: