Aussie otočí slabý na prognózy poklesu cen komodit

Na 15. září, jsme hlásili, že AUD/USD je na hranici útěk na proinflační a dlouhé pozice může být vytvořen blízkosti 0.7430 s 200 pip profit target.

Měli jsme také doporučuje investovat do one touch volání možnost těžit z předpokládaného vzestupu měnového páru.

14. října, cíle bylo dosaženo. Měnový pár konsolidované a šel dále, aby zasáhla vysoký 0.7730. Na základě níže uvedené diskusi, očekáváme krátkodobé korekci na AUD/USD pár.

Bill Evans, Hlavní ekonom Westpac, je toho názoru, že ceny komodit začne padat, jakmile se trh začíná cenová zvýšení úrokových sazeb Fed cyklu. Tvrzení vyplývá ze skutečnosti, že prudký nárůst cen komodit, které jsme viděli v poslední době, jsou dodávky řízený. Evans očekává 10% a 15% pokles v železné rudy a koksovatelného uhlí cena, respektive v poslední etapě roku 2016. Železné rudy a koksovatelného uhlí jsou dva nejvyšší vývozní příjmy příjmy z Austrálie.

Leithvo

Na Čínský Národní statistický Úřad uvedl, že průmyslová výroba vzrostla na 6,1% v září, na y-o-y základ. Na růst průmyslové produkce byl nižší než tržní očekávání ve výši 6,4% růst. Zpomalení bylo způsobeno zmenšením průmyslových odvětví a slabou globální poptávku. Čína je číslo jedna vývozní destinací pro Australské komodity. To znamená, zpomalení v Číně bude určitě mít negativní vliv na Australské železné rudy a koksovatelného uhlí vývoz.

Ve čtvrtek Australský statistický Úřad odhalil, že ekonomika ztratila 9,800 pracovních míst v září, na trhu je očekáváním toho 15,200 pracovních míst. To může být na paměti, že Australská ekonomika ztratila 8,600 pracovních míst v srpnu. Americký dolar, na druhé straně, se stále posiluje vůči koši hlavních měn za posledních šest měsíců. Existují dva důvody pro zvýšení sílu amerického dolaru. Za prvé, na trhu je přesvědčení, že americký Fed bude zpřísnit politiku v prosinci výrazně posílila. Za druhé, snížení pravděpodobnosti Trump vítězství ve volbách je také napomáhání vzestup amerického dolaru.

Zápis z Fedu zasedání měnové politiky, ukázal, že 8 z 12 bank Fedu hlasoval pro zvýšení sazeb v červenci a srpnu. V červnu, pouze 6 bank podpořil Fed výlet. Takže, to je evidentní, že pravděpodobnost zvýšení sazeb se značně zvýšil. Proto, vzhledem k výše uvedených faktorů, jsme přesvědčeni, že AUD/USD bude klesat v krátkodobém horizontu.

Historický graf ukazuje, že měnový pár bude pravděpodobně čelit rezistence na 0.7740 úrovně. Stochastický oscilátor je v překoupené oblasti. Můžeme tedy očekávat AUD/USD pár dále klesat.

AUD/USD Páru: 21. října 2016

Takže, měna obchodník může jít krátké poblíž současné úrovně 0.7660, s příkazem stop loss nad 0.7740. Krátké pozici, může být rozvláčný, když se pár USD/CAD klesá na minimum o 0.7550.

Binární obchodník může koupit jeden dotek dát možnost využívat měnový pár je v poklesu. Cílová úroveň 0.7560 nebo vyšší by měl být vybrán pro put opce smlouvy. Udělat to nejlepší z navrhl, obchod, obchodník by měl také vybrat datum vypršení platnosti v třetí týden v listopadu.

Nejnovější články: