Nový Zéland dolar klesne na nízkou inflaci a obavy

Výsledky dvou průzkumů naznačuje vedení pro 'Zůstat' kampaň spustil rally nejen v kilech, ale i v jiných rizikových aktiv, jako jsou Aussie a Kiwi dolar.

Poslední tři dny viděl Nový Zéland dolar rally 150 pips, aby hit na jeden rok maxima 0.7299 vůči americkému dolaru.

Nicméně, za současných okolností, pořekadlo "koupit zvěsti, prodat news" se může ukázat hned v následujících dnech, především v důsledku dvou důvodů vysvětlených níže.

Pokud výsledkem referenda EU, je pro 'Zůstat' kampaň, pak silný uptrend za Libru lze očekávat. Jinými slovy, investoři budou již nadále vázána na bezpečné útočiště měny (Jen) a další tradičně rizikové komoditní měny (AUD, NZD, atd.). Jak investoři snižují své expozice do jiných aktiv ve prospěch Libry a Eura, Nový Zéland dolar oslabil proti všem hlavním měnám, včetně amerického dolaru. Sheldon Slabbert z CMC Markets vyjádřil podobný názor. Slabbert uvedl, že Nový Zéland dolar by prudce poklesne-li výsledek referenda EU, je pro 'Zůstat' kampaň.

Národ

Uptrend v Nový Zéland dolar je podporován také tím, že na trhu je vnímání, že Fed nebude pokus o zvýšení sazeb kdykoliv blízkosti. Nějaký tip na výlet v červenci by zvrátit NZDUSD trend. Kromě toho je třeba poznamenat, že Nový Zéland je odvětví mléka a mléčných výrobků, hlavní vývozní příjmy činná, je v současné době v zoufalé problém, protože vysoké směnných kurzů. I zvýšení úrovně imigrace, historicky nízká úroková sazba 2,25%, a silná stavební činnost udělala jen málo pro to, aby pozvedla míra inflace. Inflační očekávání pro rok klesly 1,39% z předchozí prognózy o 1,64%. Novozélandský dolar nemůže zůstat silný po dlouhou dobu bez jakékoli zvýšení inflační tlak.

Dříve v pondělí, průzkum, zpráva ukázala, že spotřebitelské důvěry v Nový Zéland klesla ve druhém čtvrtletí roku 2016. Westpac-McDermott Miller index spotřebitelské důvěry čtení klesla na 106 v červnu, od 109.6 bylo uvedeno v prvním čtvrtletí. Proto, vzhledem k výše uvedené faktory, podstatnější je, že obchodník by měl zůstat medvědí na páru NZDUSD.

Na měnovém páru NZDUSD se očekává, že čelit spoustu rezistence na 0.7280, jak je znázorněno v grafu. Oba RSI a stochastic indikátory ukazují dokonale překoupené scénář. Můžeme tedy očekávat, že měnový pár klesá až do dalšího supportu na 0.6750.

NZD/USD Pár: 24. června 2016

Za těchto okolností, měna obchodník by měl jít krátké, bez jakékoliv dilema. Příkaz stop loss může být umístěn nad 0.7450. Obchodník by měl zvážit uzavření krátké pozice, když cena klesne pod 0.6850.

Binární obchodník by měl obchodu a one touch opce smlouvy prostřednictvím vhodného brokera, aby zisk z pravděpodobného poklesu. Cílové úrovně pro put opce obchod by měl být pokud možno 0.7060 nebo vyšší. Se smlouvou uplynutí období jednoho měsíce, pravděpodobnost ukončení obchodu v penězích je vyšší.

Nejnovější články: