Prudký pokles v německé tovární objednávky obrátit Euro slabší

Na základě vysoký podíl dluhu na HDP Číny a pravděpodobná porážka Marine Le Pen v druhém kole francouzských voleb, měli jsme doporučeno jít long na EUR/AUD pár na 1.3680, se ziskem cíl 1.3880.

Binární opce obchodníků, jsme navrhli zakoupení vysoce nebo výše uvedené smlouvy s rozvazovací datum 3 . Března. Pár zavřeno na 1.3914 na navrhované datum, což má za následek zisk z obou doporučení. Nyní předpovídají korekci z úrovně 1.4140, z důvodů uvedených níže.

Během měnové politiky setkání se konalo v úterý, Reserve Bank of Australia nechala přes noc zápůjční sazby beze změny na 1,50%. Rozhodnutí bylo velmi očekávané linky. Nicméně, analytici bedlivě sledují pro prohlášení o ekonomické vyhlídky. RBA guvernér Philip Lowe uvedl, že ekonomika se zlepšuje, a důvěry spotřebitelů a podniků je vyzvednout. Lowe také se domníval, že Australská inflace a růstu cíle bude dosaženo za současných ekonomických podmínek.

Macquarie Group

S ohledem na možnost tři další zvyšování sazeb v USA v letošním roce, guvernér centrální banky nepředpokládá žádné potřebu snižování sazeb v Austrálii. Lowe také uvedl, že současná rally na komoditních ceny zvýší čistý příjem z Austrálie. Zejména, RBA guvernér zdůraznil, zvýšení v non-těžební investice. Cena železné rudy, která je největším vývozním příjmy činná pro Austrálii, ustoupil na jeden měsíční minimum ve výši asi 89. Komoditní dotkl vysoké 100 dolarů za tunu v polovině února. Přesto, že současná úroveň se promítá do téměř 12% zisku zatím v tomto roce.

Austrálie je další hlavní vývozní příjmy činná, koksovatelné uhlí, je comeback. Po poklesu na minimum asi 150 dolarů za tunu tři týdny, než se cena koksovatelného uhlí zvýšila o 163 dolarů za tunu.

V Evropě, Destatis oznámil, že německé tovární objednávky poklesly o 7,4% m-o-m v lednu. Analytici očekávali pokles jen o 2,5%. V předchozím měsíci, sezónně očištěné tovární objednávky vzrostly o 5,2% na m-o-m základ. Tak, na základě ekonomických údajů, můžeme předpokládat, EUR/AUD podstoupit krátkodobou korekci.

EUR/AUD-pair se očekává, že čelit odporu na 1.4140. Indikátor hybnost dosáhla bodu, kdy se ukázalo několikrát dříve. Takže, s ohledem na minimální odpor, na druhou stranu, obchodník, můžete očekávat, že pár bude klesat a testovat úroveň podpory na 1.3760.

EUR/AUD Dvojice: 9. Března 2017

Forex obchodník může vytvořit krátkou pozici, aby zisk z pravděpodobného sestupný trend na EUR/AUD pár. Pozice může být otevřena v blízkosti 1.4140. Příkaz stop loss může být umístěn nad 1.4240 omezit ztráty z nečekaného zvratu. Krátká pozice může být uzavřena v blízkosti 1.3900.

Binární obchodník může vsadit na sestupný trend zakoupením nízká nebo pod smlouvu, která vyprší na nebo kolem 20. Března . Ke zvýšení úspěšnosti, je vhodné kupní smlouvy, kdy kříž obchody poblíž 1.4140.

Nejnovější články: