MasterCard Odstranit Indické Dat Držitelů Karet

MasterCard informovala Reserve Bank of India (RBI), že to bude brzy vymazání jeho údajů na Indické karet, s "navrhovaným datem" v mysli.

To je v reakci na nařízení vydané RBI v dubnu, že všechny platební společnosti, že obchodovat s Indickými zákazníci potřebují ukládat svá data v server uvnitř země. To měla být provedena před 16. října.

Pouze Indie Požaduje Vymazání Údajů

Porush Singh, Prezident společnosti MasterCard Indie a Jižní Asie Divize, poukázal na to, že společnost působí ve více než 200 zemích po celém světě. Pouze v Indii byl požádán, aby odstranit data z jeho globální servery. Singh řekl, že všechny Indické transakce od 6. října jsou uloženy na serveru v Pune.

Nicméně, MasterCard, stále se drží data z minulosti transakce na svých globálních serverů. To je důvod, proč to má vzhledem k RBI návrh na odstranění staré údaje. Platební společnost je varování, že to může způsobit problémy v budoucnu, a to zejména transakce spory.

Odstranění Obavy

V prohlášení, řekl Singh

Návrh, který jsme dali (RBI) je to, že budeme smazat (data) z všude jinde, zda je číslo karty, podrobnosti transakce. Data budou uložena pouze v Indii, máme se začít odstranění.

Singh již poukázal na to, že mají vzhledem k RBI nejstarší datum, který může dokončit odstranění. Informovaly všechny, kteří se podílejí důsledky odstranění. Singh si myslí, že to způsobí oslabení bezpečnosti a zabezpečení v dlouhodobém horizontu, pokud data ztracena. Ten sice zdůrazňuje, že MasterCard je ochoten spolupracovat s vládou na to, i přes své výhrady.

Jako na to, jak proces vymazání bude probíhat, Singh poukazuje na to, že datum, dali je jen začátek procesu. Pro informace o kreditní kartě, údaje nemohou být odstraněny rychle. To bude potřeba zapojení více zúčastněných stran a hráčů. MasterCard je také stále čeká RBI, aby jim dal jim zelenou ke zrušení procesu.

Údaje lokalizace tlačit, že RBI je zálohování vyžaduje, aby všechna data z dané země obyvatelé musí být shromažďovány, zpracovány a uloženy lokálně před tím, než je poslán do mezinárodní příjemců jako platební společnosti a další. Singh také poukazuje na to, že údaje, lokalizace, což je důvod, proč za přestěhovat do Pune serveru a smazání starých dat, má své vlastní náklady.

Nejnovější články: