Morgan Creek Trh Digitálních Aktiv Fondu S Bitwise

Tam je nějaké dobré zprávy pro institucionální investory, kteří chtějí vstoupit do kryptoměna trhu. Morgan Creek Kapitálu právě spustila nový Digitální Aktiv Fondu. Nový fond, který byl zahájen ve spolupráci s Bitovou umožní, aby institucionální investoři šanci dát peníze do některé z větších cryptocurrencies jako Bitcoin. Nicméně, tam jsou některé významné výjimky z fondu.

Ty chybějící z fondu potenciální investice jsou Zvlnění, Stellar a další pre-těží kryptoměny. Pre-těží znamená, že částečné výši aktuální žetony stávající měny byly zaminovány a přidělené zakladatelů před jejich oficiálním vydáním.

V prohlášení, Anthony Pompliano, partner v Morgan Creek, řekl

Pokud je tam central party, která vlastní 30% nebo více z nabídky pak jsme se zadržet ty z indexu, protože si myslíme, že přináší spoustu další riziko, že tam nemusí být, pokud to bylo více decentralizované sítě.

Důvodem pro toto vyloučení je, protože Morgan Creek výhled pre-mining jako způsob, jak pro zakladatelů kryptoměna centralizovat. S jejich zásobu žetonů, mají možnost manipulovat kryptoměna v budoucnu. Obavy o podvod a manipulace byly v horní části Morgan Creek mysli, když oni dělali jejich rozhodnutí.

Televize CNBC

Navíc, pre-těží cryptos jsou stále nejasné, o jejich postavení jako cenné papíry. Začátkem tohoto roku, XRP, Zvlnění je hlavní projev, byl terčem několika žaloby, který tvrdil, že to byla bezpečnost. Doufal, že, aby se zabránilo případné právní problémy, Morgan Creek se rozhodl vyloučit jakékoliv před-ražených mincí z fondu.

Spolu s vyloučením pre-těží cryptos, fond má i další přísné požadavky. To zahrnuje studené skladování požadavky, vazby, kvalifikace a obchodu koncentrační limity. To má za následek IOTA a Cardano být vyloučeny, protože jejich non-použití studené skladování. Navíc, VETERINÁŘ byl vyloučen, protože to je primárně obchodovány na Binance, porušení obchodních koncentrace pravidlo.

Fond – Stále Velký Rozsah

I přes vyloučení několika cryptocurrencies, stále existuje celá řada cryptocurrencies v ceně. Bitcoin, Bitcoin Hotovosti, Ethereum, Litecoin, Monero, Zcash, EOS, Pomlčka, Omisego a Ethereum Classic jsou hlavní mincí zahrnuty ve fondu. Plán je držet majetek ve fondu je na trhu-vážený koš a přepočítat každý měsíc.

Morgan Creek Digitálních Aktiv Fondu je nyní k dispozici žádné schválené institucionální investorsand akreditovaných investorů. Aby zajistily, že všechno je v pořádku, Bitové auditor, Cohen & Company začne auditorské společnosti na podzim tohoto roku. Výsledky auditů budou průběžně zveřejňovány začíná 2019.

Nejnovější články: