Zuckerberg Darovat 99% Akcií Na Dobročinný Projekt

Facebook zakladatel Mark Zuckerberg a jeho žena Priscilla Chan se stal rodiče poprvé koncem minulého týdne, když jejich dcerka Maxima Chan Zuckerberg se narodil. Zuckerberg a Chan napsal dopis S názvem dopis na naši dceru, která byla něco málo přes 2000 slov do Maxima, jak chtěli, aby se důležitá rozhodnutí týkající se jejich bohatství a to, co chtěli udělat, se v blízké budoucnosti.

Dopis se zabývá řadou témat, jako je například vzdělávání, přístup na internet a zdravotní péče před dotykem na speciální projekt s názvem 'Chan Zuckerberg Initiative, která bude vypadat na předem lidský potenciál a podporovat rovnost'. Zuckerberg a Chang také potvrzuje, že se rozhodla dát pryč 99% jejich Facebook akcie během svého života tomuto projektu, která byla zaregistrována jako společnost s ručením omezeným.

Projekt se zaměří na několik klíčových oblastí, ale začne se vyvíjet inovativní technologie, která umožní studentům přístup k informacím z různých místních a učit se. 99% akcií, že Zuckerberg a Chang bude rozdávat jsou v současné době odhaduje na přibližně $45 miliard. Zuckerberg propuštěn tyto informace přes jeho Facebook stránku a post měl více než 570,000 "to se mi líbí" v krátké době. Některé má rád přišel z dobře známých podnikatelů a celebrit, včetně Melinda Gates, manželka Billa Gatese, Pop sensation Shakira a Arnold Schwarzenegger.

Miliardář a Investor Warren Buffet , který slíbil akcie Berkshire Hathaway v hodnotě kolem 31 miliard dolarů na Gates Foundation v roce 2006 také ocenil gesto Facebook zakladatel. V Facebook post, Bufet řekl

Mark a Priscilla jsou lámání formy s tímto nádherným závazek. Kombinace mozky, vášeň a zdroje v tomto rozsahu se bude měnit životy milionů lidí. Jménem budoucích generací, děkuji jim.

31 letý Facebook zakladatel se zavázal prodávat nebo rozdávat $1 miliardy v akciích v průběhu následujících 3 let, ale má také potvrdil, že on má žádné plány odstoupil jako generální ŘEDITEL společnosti Facebook a chtěl pokračovat na mnoho let přijít. Zuckerberg je ovládající podíl ve společnosti Facebook se odhaduje na přibližně 303 miliard dolarů a nedávné proxy prohlášení, potvrdil, že on měl 4 milionů akcie Třídy A a 422.3 milionů akcií Třídy B. Akcie Třídy B mají vyšší hodnotu, protože dává Zuckerberg desetkrát větší hlasovací právo než akcie Třídy A. Jak nyní Zuckerberg akcie, které mu umožní mít 54% hlasovacích práv v Facebook a kontrolní podíl.

Nejnovější články: