Může Cryptocurrencies Být Globální Rezervní Aktivum?

Technologie se neustále vyvíjí s časem a bitcoin není výjimkou. Digitální aktiv má vidět hodně vývoje v posledních pár let a jeho hodnota je pryč nahoru a dolů jako yo-yo v průběhu posledních 18 měsíců.

Některé crypto analytici tvrdí, že je stále více jako zlato, protože to má několik vlastností, které je podobné drahých kovů, zatímco někteří odborníci raději myslet na to jako globální rezervní aktivum.

Jako globální rezervní aktivum, bitcoin by být možnost pro investory sledovat, když chtějí chránit své čisté jmění. S potenciální recese přichází, někteří analytici se domnívají, že Bitcoin může pomoci tyto investory počasí bouře. Nicméně, crypto investor Dan Zuller si myslí, že bitcoin je stále příliš riskantní.

V tweetu, Zuller poukazuje na to, že bitcoin je stále považován za rizika-aktiva. To znamená, že má potenciál tyto trendy na trhu, pokud trh začne klesat. To je pravý opak toho, co většina analytiků trhu státu, jak se domnívají, že digitální majetek bude imunní vůči negativním změnám na trhu.

1/ Sdílení nějaké myšlenky na to, co se děje na #crypto a digitální aktiva během dalšího hospodářského útlumu. Někteří si myslí, že digitální majetek je stále "rizikových" aktiv, a tedy očekávaně nést riziko nákazy (w/ vyšší korelace) v globální makro medvědí trh.

— Dan Zuller (@danzuller) 24. ledna 2019

Zuller poukázal na to, že většina historických recesí postiženy veřejné akciové trhy. Jeden z těch nejvíce zasaženy budou Silicon Valley zásoby a způsobí sdílet hodnoty, které musí být docela volatilní. Zuller se domnívá, že digitální majetek, jako je crypto měny bude také vystaven stejným rizikům.

Nicméně, on poznamenat, že bitcoin a Ethereum může nakonec stát se globální rezervní aktiva, ale on neočekává, že se stane v blízké budoucnosti. On ne jen poukázal na to, že krátkodobá rizika spojená s bitcoin, ale také řekl, že kryptoměny ještě plně osvědčily v oblasti ekonomické nezávislosti a zpeněžení.

Crypto Analytici Neshodnou

Ne každý odebírá Zuller pohledu jako existuje řada kryptografických analytiků, kteří se domnívají pravý opak. Travis Kling z Ikigai si myslí, že jakmile USA Federální Rezervní systém snižuje Kvantitativní Uvolňování (QE), pak crypto aktiv by měl být schopen překonat konkurenční aktiv v roce 2019.

Další crypto investor, Ryan Selkis, si myslí, že bitcoin může prokázat dobré zajištění proti inflační recese. Jako generální ŘEDITEL Messari, známý crypto obsahu portálu, Selkis si myslí, že další finanční krize bude důkaz, že bitcoin může být perfektní přínosem pro uložení hodnoty.

Selkis si myslí, že mnoho investorů se obrátit na digitální aktiva a cryptocurrencies k uložení hodnoty, kdy finanční trhy dostat tvrdou ránu. S bitcoin je nejvíce dobře-známé digitálních aktiv, mnoho lidí se obrátit na to tak, že mohou chránit své hodnoty.

Nejnovější články: