Wall Street Není Tak Zájem O Bitcoin Po Roce 2018 Krveprolití

Na začátku roku 2018, Bitcoin byl na koni a investoři na Wall Street chce kousek akce. Nicméně, zdá se, že četná zpoždění, které mají zabránit jejich vstupu do kryptoměna domény a pokračující pokles v bitcoin ceny se ochladí Wall Street chce hrát s cryptocurrencies.

Výsledkem je, že mnoho Wall Street firmy, které plánují vstup do kryptoměna trhu se zastavil jejich úsilí jako nyní.

Začátkem tohoto roku, tam bylo několik velkých Wall Street firmy, které byly zapojeny v bitcoin projekty. Jednalo Morgan Stanley, Barclays a Goldman Sachs. Goldman Sachs byla první firma z Wall Street začít zúčtování Bitcoin futures.

Tohle mělo být následováno plně digitální asset trading desk, který by nabídl nedodatelné forwardy (NDF), které jsou Bitcoin deriváty. Bohužel, zdá se, nikdo není zájem v NDF produktu, zatímco Goldman Sachs je klid na plány do budoucna.

Mnoho dalších firem se také klidně oddálení jejich vstupu. Morgan Stanley je již měl být plně připraven k zahájení obchodování, ale neučinila tak. Citigroup je údajně obchodování pouze na základě plné moci, zatímco Barclays ztratil jeho dva špičkové manažery, které měly prozkoumat kryptoměna trhu.

Hlavním důvodem pro toto je padání ceny. Bitcoin začal roku na $20,000, ale tváří v tvář krveprolití v roce 2018, který způsobil kryptoměna klesnout na $4,000. Tento masivní pokles hodnoty je obrovský důvod, proč Wall Street firmy staženy. Nicméně, tam jsou také další faktory, které dělají velké instituce, neváhejte se na zadání crypto trhu. To zahrnuje nedostatek regulační pokyny a mnoha šetření v odvětví.

Optimismus Stále Přítomen

Nicméně, i přes všechny rozpaky, mnoho kryptoměna stoupenci jsou stále věří, že se věci mohou otočit rychle. Crypto zastánci uvádějí, že v roce 2018 bude pád vyčistit všechny podvodníky a stabilizovat ceny Bitcoinu. To by také umožnit institucím lépe připravit na jejich vstup na trh, protože nebudou skákat v době vysoké volatility.

Jeden z pozoruhodných příspěvků do lepší infrastruktury, je Intercontinental Exchange Inc. která oznámila, že vytvořila sadu služeb pro lepší prodej a nákup digitálních aktiv jak pro běžné spotřebitele a instituce.

Zdá se, že pokrok se zastaví, ale nic nemůže být dále od pravdy medvědí trh se chystá umožňují mnoho z těchto institucí, aby vybudovat správné základy, bez řítí na vybudování infrastruktury bez dostatečné testování ze strachu, že přijdou o gold rush.


Eugene Ng, zakladatel crypto hedge fondu v Obvodu Hlavního města

Nejnovější články: