Švýcarští Investoři Se Podívat Na Vytvoření Blockchain Factory

Obecný problém obecně associates blockchain technologie s Bitcoin a další kryptoměny. Nicméně, veřejnost ledger technologie má i další aplikace, a to je důvod, proč konsorcium Švýcarských investoři plánují vytvořit start-up factory pro blockchain společnosti. Jejich konečným cílem je shromáždit 100 milionů dolarů, aby investovaly v těchto blockchain přátelské společnosti.

Společnost je známý jako Genesis Hub inkubátoru a je sídlem mimo Švýcarsko Zug Údolí, které má pověst pro bytí známý jako Crypto Údolí. Firma má již 20 blockchain start-up okna na svém seznamu a se snaží rozšířit rychlým tempem.

Podporované Crypto Valley Rizikového Kapitálu (CVVC), Genesis Hub plány na set-up a fondu 60 nových start-up každý rok. To je jen začátek, jak CVVC má plány na duplicitní inkubátor model do jiných částí světa. V plánu je pro zájemce o start-ups pro vstup Genesis Hub program na tři měsíce. Během tohoto období, obdrží 125.000 dolarů ve financování. Budou operovat z co-pracovní prostor poskytována Crypto Údolí labs v Zug.

Budou také dostat špičkové poradenství od týmu odborníků v podnikání a technologie tak, aby zdokonalit své obchodní koncepty.

Po období tří měsíců, další kolo financování, může být sjednána v závislosti na tom, jak dobře se start-up provedení. Výměnou za to infuze finančních prostředků, start-up se bude dát osm procent podílu jejich podnikání CVVC.

Náhrada Za Suroviny

Hodně blockchain start-ups, se uchyluje k počáteční mince nabídky (Suroviny) tak, aby v cash flow. To je místo, kde firmy prodat šifrovací tokeny získat peníze pro společnost. ICO model pracoval velmi dobře, v roce 2017, ale má zúžené off letos jako crypto měna tržní vzal hit. Existují i jiné obavy okolních Suroviny.

Suroviny jsou stále neregulované, a to vedlo k několika neúspěšných start-upů, které mají náklady investorů miliony dolarů. Mathias Ruch, jeden ze zakladatelů CV VC je přesvědčen, že Suroviny jsou vymkne z kontroly a pád. Myslí si, že se Suroviny spojí s tradiční počáteční veřejné nabídky (Ipo) s cílem vytvořit bezpečnější a spolehlivější způsob, jak financovat start-up.

V prohlášení, Vasiliy Suvorov, poradce pro CV VC řekl

Suroviny bude i nadále být užitečným nástrojem, ale oni budou už ne být jádro blockchain ekonomiky. Měli jsme všechny humbuk o Suroviny, a teď potřebujeme model, který bere všechny tyto skvělé technologie, myšlenky a přivádí je do reálné ekonomiky

Nejnovější články: