Australské Banky Dělat Plány Opustit Londýn Jako Brexit Blíží

Australské banky jsou pokračující trend globální banky odchodu z Londýnské City jako oni nedávno oznámila své plány na přesun z Londýna.

Commonwealth Bank of Australia (CBA), země je největší banka oznámila, že plánuje přesunout banky v Londýně operace do Amsterdamu. Banka má také zažádáno o bankovní licenci v Nizozemsku.

CBA nová pobočka bude zaměřena na banky s pasem operace. To je systém, který umožňuje bankám fungovat v celé Evropské Unii s jednotnou bankovní licenci.

Tento finanční pas je uveden pouze na zemi, s přístupem na Jednotný Evropský Trh. S UK brzy ztratit přístup, banky se stěhuje před termínem.

Wochit Podnikání

V prohlášení, CBA řekl

Vybudovala silné postavení v Evropě v celé řadě segmentů a snažíme se zajistit můžeme i nadále poskytovat nejlepší služby pro naše zákazníky, a zároveň omezit narušení stávající podnikání a naše zaměstnance

CBA není jediný Australský bankovní skončit operací v Londýně jako řadu Aussie, jako jsou banky ANZ Bank, Macquarie a Westpac již dělal plány, aby je následovaly. Investiční banka Macquarie rozšířila své působení v Dublinu, Irsko jako způsob, jak se chránit před následky Brexit.

Westpac na druhé straně se uvažuje o přemístění jeho tým London do Frankfurt nad mohanem. National Australia Bank je stále ještě váží své možnosti, když při ANZ Banky říká, že to už má pobočky v Paříži a Frankfurtu nad mohanem, s žádné plány pro zaměstnance přemisťování. Japonské banky jsou po vedení jiných bank a stěhují se do Frankfurtu nad mohanem.

Nejasné Brexit

Mnoho dalších finančních institucí jsou také stěhování. V nedávném průzkumu, 77 222 předních finančních společností působící v Londýně, se uvažuje o přemístění zaměstnance, aby někde jinde v Evropě.

Teď, finanční instituce jsou velmi frustrován, nejasnosti o budoucnosti Brexit, zvláště když Článek 50 dosahuje svého termínu příští rok. Podle Britské vlády, Brexit dohoda je blízko k bytí přijal.

Nicméně, mnoho lidí se obávají, že výsledek jednání by být ne-jednat Brexit – což by bylo špatné pro finanční instituce, které mají základnu v Londýně pro Evropské operace. S miliardami dolarů transakcí překračování hranic EU denně, velký potenciál, podnikání může být ztracen a být katastrofální pro některé podniky.

Nejnovější články: