IBM změní slabý, jak Australské úřady slap $30M v pohodě

V návaznosti na působivé výsledky za třetí čtvrtletí, které překonaly odhady analytiků, minulý týden, akciový z International Business Machines (NYSE: IBM) hit 12-měsíční maximum $164.50 v pondělí. Vzhledem k působivé výsledky za 3. čtvrtletí, měl by obchodník nákup akcií při poklesech. Nicméně, nedávné problémy, kterým čelí společnosti, jak je uvedeno pod ním, znamená, že akcie by podstoupit krátkodobou korekci.

Minulý týden, IBM souhlasil, že zaplatí 30 milionů dolarů pokuty na Australský statistický Úřad (ABS) pro selhání, aby se zabránilo čtyři DDoS (Distributed Denial of Service) útoky, které mělo za následek selhání převážně on-line domácností sčítání lidu. Aby se zabránilo krádeži dat, ABS vypnout webové stránky.

Útoky, které se zdají pocházet ze Singapuru, mají nejen poskvrnil pověst IBM, ale také snížil možnost získání podobných zakázek v budoucnosti. To bylo zřejmé z prohlášení Australský Premiér Malcolm Turnbull, který byl vokální proti úvahy ukázaly ABS IBM během zadávacího řízení.

Časopis Fortune

V další porážku, senior content strategist IBM, Elizabeth Dřeva, odstoupil od IBM, s odkazem na podpory, které nabízí společnost je CEO Ginni Rometty (viz výše) do NÁMI zvoleného Prezidenta Donald Trump. Oba Rometty a Dřeva byl zveřejněn otevřený dopis, který je příčinou znepokojení investorů. To může být na paměti, že během předvolební kampaně Trump kritizoval IBM pro outsourcing pracovních míst do cizích zemí.

V návaznosti na výsledky 3. čtvrtletí, analytici předpokládané ceně $156.94 v průběhu období 12 měsíců. Cena se nyní přešel analytiků cíl. Proto je nutné, aby obrovský kus investoři by rozhodně resort rezervovat alespoň částečné zisky v pultu. Tak, to by určitě přinese cena akcií dolů v nedaleké budoucnosti. Na konci třetího čtvrtletí, většina analytiků se dostal doporučení koupit. Nejnovější průzkum ukazuje, že 61% z analytiků proměnily jejich hodnocení z "koupit" na "držet". Takže, založené na diskusi, můžeme očekávat korekci cen akcií.

Cena graf odhaluje existenci rezistence na 164.60. Menší podporu je vidět na 163. Indikátor MACD již začala sestupovat směrem k nulové čtení. Důležitější je, že hlavní linie MACD indikátor má zkřížené pod signální linii, čímž se zdůrazňuje nemotornost v mošny.

IBM Skladem Cena: 29. listopadu 2016

Takže, obchodník se měli podívat na možnosti investování do one touch opce (dále jen nízké nebo nižší možnost některé binární makléři) smlouvu, která vyprší příští týden. Obchodník by měl vstoupit do "nízké" nebo "dole" obchodu, kdy cena obchoduje výše 164. Hledáte nejlepší Australský binární opce makléřů? Proč ne podívejte se na naše odborně přezkoumány makléři zjistit, které nabízí nejlepší bonusy a nabídky.

Nejnovější články: