Dolar zůstává slabý vůči Jenu na ekonomické těžkosti

V nezmenšené míře. března Japonského Jenu vůči americkému dolaru nadále stoupat na akciových trzích tento týden. Na USDJPY pár odmítl dotknout na 17 měsíční minimum 110.30. Pro alespoň šest měsíců jako nyní, spekulanti, vidět pár jako aktivum nabízí jednoduché a přímočaré zkratovací příležitost, jak vydělat hromady peněz.

Ve skutečnosti, pár se stal první volbou pro mnoho obchodníků jít krátké. Velké obchodníci i nadále hromadit krátké pozice, kdykoli měny se pohybuje směrem na sever. Od měnových párů může někdy zvrátit prudce, binární možnosti obchodník by měl učinit platný posouzení současné situaci před zakoupením možnost smlouvu.

Většina slabost v současné době vidět v amerických dolarech je to zejména ze dvou důvodů. Za prvé, trh očekával nějaký údaj týkající se zvýšení sazeb Fedu. V předchozím FOMC zasedání Fed oznámil, že stále očekává alespoň dva výlety v letošním roce. Nicméně, připomínky od členů FOMC byly smíšené. Ve skutečnosti, prohlášení Janet Yellenová minulý týden byl vnímán jako holubičí na trhu. Tak, nedostatek jasnosti přinesl ve více krátkého prodeje spekulantů na pár USDJPY.

Financial Times

Za druhé, slabost cen ropy přispěl k prodejní tlak v měnovém páru. Obecně platí, že nárůst ceny ropy je vnímána jako pozitivní pro americkou ekonomiku a naopak. Zvýšení zásob ropy a přetrvávající přebytek nabídky, má zajištěno, že hrubý byl schopen překročit cenu $40 za barel. Tato slabost je nyní stále převedena na akciových a měnových trzích.

Tak daleko, jak Japonskému Jenu se týká, na trhu pevně věří, že Bank of Japan má několik možností k oslabení Jenu. Jenu odvolání jako bezpečné útočiště měny i nadále negovat oslabení úsilí o BoJ. Navíc, zdá se, žádný náznak, BoJ provádět další uvolňování opatření, jako nyní. Takový scénář se přidá k síle Japonského Jenu. Proto, vzhledem k výše uvedené skutečnosti, v podstatě, USDJPY se očekává další pokles.

Technicky je měnový pár USDJPY se na dlouhodobém trendu dolů. Měnový pár prorazil menší podporu na 111 úrovní. Další hlavní podpora je na 108. Na horní straně, menší i větší odpor existuje na 117 a 120, resp.

USDJPY Pár: 7. dubna 2016

Forex obchodník by měl jít krátký na běžné úrovni s stop loss nad 112.50. Krátké pozice by měly být uzavřeny, když cena dosáhne 108 úrovní. Podobně, pokud jde o binární možnosti obchodník se týká, včetně one touch opce smlouva by byla nejlepší volbou v tomto případě. Cílovou úroveň blízko 108 by měly být vybrány s uzavřenou smlouvou platnosti v prvním týdnu Května.

Nejnovější články: