Top Mezinárodní Banky Musí Zvýšit Výši 1,1 Bilionu Dluh Do Roku 2022

Globální skupina tvůrců politik, se odhaduje, že nejvyšší mezinárodní banky budou muset zvýšit zhruba 1,1 bilionu eur do roku 2022 pro speciální dluhu , který bude zastavit peněz daňových poplatníků věřitelů. Globální skupiny, politiků prohlásila, že má nyní "vytvořili nástroje potřebné k ukončení too big to fail banky".

Na Finanční Stabilitu (FSB) dokončila svá politická doporučení pro top manažery skupiny dvaceti hlavních ekonomik a potvrdil konečné návrhy pro Celkovou Schopnost Absorbovat Ztráty (TLAČ). V minulosti, tvůrci globálních politik zdůraznil na vlastním kapitálu, ale tentokrát TLAČ se zaměřením na speciální dluhu, který může být změněn do vlastního kapitálu, by měla banka skončit selhání. Tento nový model se bude dát rizika na ty, kteří poskytují půjčky namísto obecných daňových poplatníků. Tento model také přivádí ke konci podobné zacházení válí na obě vkladatelům a držitelům dluhopisů, jejichž vklady býval často na které se vztahuje vlády.

FSB se očekává, že k dojezdu plán G20 do konce listopadu a očekává, že počáteční TLAČ riziko rozsah omezen na přibližně 16% aktiv každého bankovní skupiny až do roku 2019, a tím se zvyšuje na 18% do roku 2022.

V dopise G20, Mark Carney, guvernér Bank of England, kteří také židle FSB řekl

Konec 'too big to fail' nesmí být nikdy absolutní, protože všechny finanční instituce nemohou být plně izolované od všech vnějších šoků. Ale tyto návrhy pomohou změnit systém tak, že jednotlivé banky, stejně jako jejich investoři a věřitelé ponesou náklady na své vlastní činy.

To není kapitál, je to ztráta savost — tam je velký rozdíl. Nemáme žádné Basel IV. Tam je dokončení Basel III . . . To, co děláme, je, žehlicí otázek, které byly identifikovány v průběhu času, pokud jde o uplatňování rámce Basel III.

FSB je vědom toho, že TLAČ požadavky by mohly skončit zvýšení nákladů z úvěrů a zpomalení ekonomického růstu, ale věří, že tento dopad bude velmi minimální, když ve srovnání s přínosy, které nový TLAČ přinese. FSB se domnívá, že banka odolnost půjde zvýšit přibližně o jednu třetinu a tím snížit systémové nedostatky a finanční náklady zapletený s kterým se tyto poruchy, když se uskuteční.

Nejnovější články: