BitFinex Oznamuje Obchodní Marže Možnosti Pro Upínání

Když crypto-trh utrpěl po roce 2018, crypto výměny jsou stále vyvalit nové produkty pro své zákazníky.

BitFinex, jeden z největších světových burz, plánuje nabídnout obchodní marže pro Tether (USDT), stablecoin.

Párování USD/USDT a je určen na pomoc lidem, prozkoumat stablecoin bez zvýšení rizika.

V prohlášení, řekl, Bitfinex

Dnes, přidá obchodní marže na USDT/USD pár umožní nejen efektivnější určování cen, ale v důležitý krok pro řízení rizik, odemknout schopnost zajištění expozice přijata na stablecoins. Spolu s vyhrazeným půjčky na trhu, USDT bude k dispozici jako zajištění pro rozpětí pozice.

Crypto Vývoj Trhu

BitFinex oznámil tento nový produkt, jak se začínají rozšiřovat jejich stablecoin nabídky. Stablecoins jsou kryptoměny, které se snaží negovat jeden z hlavních problémů mnoho kryptoměny: co je vysoká volatilita. Vzestup a pokles cen často děsí pryč investorů. Stablecoins počítadlo, které strachu tím, že fixace se k měně, která technicky umožňuje centralizované kryptoměna.

Tether je stablecoin, že je pevně opírající se o dolarové rezervy. To je lepší vsadit na ty, kteří chtějí investovat své peníze v crypto trhu. Zatímco cryptocurrencies byli svědky poklesu, a vypnul spoustu investorů, stablecoin získal další pozornost jako narazit jako více stabilní investice, což je jeden z důvodů, proč Bitfinex se pohybuje vpřed s jeho novou obchodní marže možnosti.

BitFinex A Postroje

Obchodní marže je zajímavý produkt pro cryptocurrencies. S tím, investoři mohou použít k otevření pozice na trhu. To znamená, že obchodníci mohou mít potenciálně větší obchod na svých rukou. BitFinex pak bude úvěr mince pro uživatele, tak, že mohou profitovat z úroků z vypůjčené mince. Aktuální párování je USDT/USD, ale plán je expandovat do jiných měnových párů.

BitFinex používá se hlavně zaměřit na Tether, ale výměna je už odbočovat. V současné době, Bitfinex podporuje čtyři další americký dolar-couval stablecoins. To zahrnuje Pravda USD (TUSD), USDC, Gemini dolar (GUSD), a Paxos (PAX). Exchange řekl, že tyto budou brzy k dispozici pro obchodování, spárované s USD.

BitFinex byl v horké vodě, v poslední době jako obvinění z bitcoin cena manipulace se objevil. Tato obvinění byla také spárován s Tether, mnoho lidí podezření, že Tether byl nástroj použit paliva rychlý nárůst ceny Bitcoin zpět v roce 2017. BitFinex přestála další spory v průběhu let, které zahrnují $400,000 hackerské incidentu a s $73 milionů ukradených z účtů zákazníků v roce 2016.

Nejnovější články: