Náhlý Zájem Z Číny v Bitcoins Jiskry Nárůst Sazby

Bitcoin, digitální měna byla po více než čtyři roky, ale byl relativně neznámé množství na většině trhů existuje velmi málo dostupných informací o Bitcoin a také proto, že většina vlád neuznává Bitcoin jako důvěryhodnou měnou, vzhledem k nedostatku předpisy, které upravují digitální měny.

Bitcoin také ztratil hybnost na počátku roku 2014, kdy Mt. Gox, jedna z největších Bitcoin burz se zhroutil a způsobil Bitcoiny kurzu klesnout. Od té doby tam bylo velmi málo zpráv o digitální měnu, jako to bylo stále zůstat pod radarem a zažili spoustu kolísání jeho kurzu.

Dříve tento týden Bitcoin směnných kurzů zažil obrovský nárůst o Wall Street a Čína začal ukazovat velký zájem v Bitcoin. Ten náhlý zájem o Číně a Wall Street způsobil Bitcoin ceny porostou až o $500 na mnoha burzách a pokles na přibližně 400 dolarů za Bitcoin do 4. listopadu. Ten náhlý zájem způsobil Bitcoin ceny stoupnout až o 100 procent během posledních 30 dnů.

Bitcoin ceny rostou rychleji závod v Číně výměny, než v jakékoli jiné zemi, protože poptávka po Bitcoinech v Pevninské Číně i nadále růst rychlým tempem. Důvodem pro náhlou poptávku po Bitcoinech v Číně byl přičítán poklesu čínského akciového trhu a velké Ponziho schéma, které je prý točí kolem Bitcoin. V prohlášení, Bobby Lee, generální ŘEDITEL společnosti BTCC jeden z největších Bitcoin burz v Číně řekl

Existuje několik bodů zvratu v řadě, a dostanete přílivová vlna. Je to klasický býčí trh.

Tam byly také zvěsti v minulosti Bitcoiny používány pro řadu z nezákonné činnosti, včetně praní špinavých peněz, prodej drog a online výkupné platby. Většina předních bank a finančních institucí na světě raději, aby zůstali daleko od Bitcoins a nyní obchodovány na žádném Bitcoin výměn. Nicméně řada z těchto finančních podmínek mají přiznal, že je překvapený tím, decentralizovaný proces, v němž se Bitcoin transakce jsou zpracovány. Bitcoin výměny použijte speciální typ ledger, známý jako blockchain zaznamenávat a zpracovávat všechny transakce Bitcoin. Tyto finanční podniky vyjádřily zájem o vyzkoušení těchto blockchains jak dlouho jak oni nejsou vázány na Bitcoiny.

Nejnovější články: