Singapur REITs Přináší V Miliardách Z Globálních Investorů

Realitní investiční trusty (Reit) jsou spolehlivý investiční nástroj, protože jsou vázané na nemovitosti. Tyto fondy použít peníze investované do nich koupit nemovitost které pak mohou být vyvinuty a vidět velký zisk.

Singapur je set top REITs podařilo udělat velký byznys v roce 2019, jak strávili několik miliard dolarů na nákup velké množství aktiv. To je odrazem množství peněz, investoři se nalije do Singapuru REITs.

Naposledy REITs dělali tak dobře v Singapuru byl zpátky v roce 2014. Nicméně, tentokrát, REITs zvýšily jejich výdaje o 300 tento rok, výdaje kolem $16,9 miliardy dolarů koupit více aktiv v tomto roce.

CNA

Záznam není jen za nákupy, ale i přes investor finanční prostředky získané fondy. S více peněz proudí do REITs, investoři mohou očekávat, že věří kupovat ještě více. Data ukazují, že došlo k 18% nárůstu prodeje akcií na REIT index v Singapuru.

Existuje několik důvodů pro zvýšení výkonu. Jedním z nich je, že investory v Singapuru a po celém světě se rozhlížet po investice, které mohou důvěřovat. Investoři jsou ochotni jít se podívat na možnosti z celého světa, jako on-line transakce je pro ně jednodušší investovat na mezinárodní úrovni.

Mnoho REITs v Singapuru prošla řada významných fúzí a akvizic v posledních měsících vytvořit některé docela působivé REITs. Menší fondy byly seskupení tak, aby se vytvořit jednotnou frontu a vypadají docela zajímavě. To také pomáhá, že fúze umožňuje REIT mít více finančních prostředků, které je možné koupit a rozšířit své portfolio. Plus, větší věří přilákat více investorů, což přispívá k úspěšnému cyklu, že REITs zažívají.

Podle výpočtů, Singapur REITs budou zažívá vrátí až 15 procent v příštím roce, což je fúze přístup více atraktivní. Snižování úrokových sazeb ze strany centrální banky světa bude poskytovat další olej do ohně, když investoři hledají někde zaparkovat své finanční prostředky, které mohou mít slušné výnosy.

Velké Fúze Mezi REITs

V letošním roce, Singapur byl svědkem některé z největších REITs fúzí. CapitaLand koupil Ascendas-Singbridge za $6 miliard na začátku tohoto roku. S několika high-profil projekty v rámci jejich pásu, výsledkem je společnost, která má velmi diverzifikované portfolio, a má podíly po celé Asii. Další velká fúze bylo provedeno v dubnu, kdy OUE Komerční REIT koupil OUE Pohostinství Trust, která vyústila v další velké REIT, který měl několik miliard dolarů v aktivech.

Celkově, jako REITs konsolidovat, Singapur se rychle stává centrem pro REIT investice v Asii.

Nejnovější články: