RBS Stáhne Všechny Bankovní Služby Pro Kingfisher Pivo V Evropě

I přes své nejlepší úsilí, alkohol baron Vijay Mallya's potíže se rozšiřuje na jeho zámořských podniků stejně. Royal Bank Of Scotland (RBS) nedávno oznámila, že plánuje stáhnout své úvěrové linky a jiné bankovní služby poskytované Mallya je Evropská pivovarnická společnost s účinností od 31. Května 2016.

Mallya je Spojené Pivovary (UB) provozuje své mezinárodní podnikání prostřednictvím své dceřiné společnosti Mendocino Brewing Company , která sídlí v Kalifornii. V Evropě, operace jsou řešeny prostřednictvím své dceřiné společnosti United Breweries International (UK) Ltd a samostatné společnosti s názvem Ledňáček Pivo Europe Limited (KBEL).

Mendocino, který má Mallya jako jeho Předseda je jmenován jako meziprodukt rodič do KBEL v jeho podání u registrátora společností ve velké BRITÁNII. KBEL byla poskytnuta výhradní licence podle United Breweries Ltd., Indie vyvíjet, trh a prodávat Kingfisher Ležák v Spojené Království.

Indie Dnes

Ve své poslední podání s NÁMI regulátor s cennými papíry, cenné Papíry a burzy(SEC), Mendocino řekl, že RBS informoval, KBEL, že to ukončí vztah jako jediný bankéř z 31. Května. RBS původně jsem se chtěl zastavit své služby od 29. února, ale již dvakrát za předpokladu rozšíření.

Podle zveřejňování informací o KBEL, RBS poskytuje revolvingový úvěr ve výši 2,8 milionu, který byl vydán poprvé v roce 2005. Úvěr má úrokovou sazbu 1,38 procenta více než v RBS základní úrokové sazby a také zahrnuje servisní poplatek 0,10 procenta z každé zlevněné faktury. Dlužné částky na kreditní linka je £538,400 (kolem $813,900) 30. září 2015.

Poslední překážka je dodáván v těžké situaci pro Mallya. Miliardář likéru baron a jeho skupiny společností se dostaly pod těžkou kontrolou po selhání úvěrů odhaduje na více než Rs. 9,000 crore jeho zaniklé společnosti Kingfisher Airlines. Více regulátory včetně Vymáhání Ředitelství (ED), SFIO (Vážné Vyšetřování Podvodů Office),Sebi (cenné Papíry a Výměnu Desky z Indie) zahájily sondy v Mallya a jeho finance.

Mendocino je podání uvedl, že KBEL se snaží najít alternativní možnosti, aby společnost poskytnout potřebné finanční úvěrové a související služby. Uznal, že v případě, že společnost není schopna tak učinit před ukončením RBS služby, jeho provoz bude výrazně ovlivněna.

Mallya opustil Indii v Březnu několik dní před zatýkací rozkaz mohl být vydán. Dva členské lavice Nejvyšší Soud nedávno požádal ho, aby soubor čestné prohlášení, že očekávané datum jeho návratu do Indie, aby zahájila dialog s bankami za příspěvky. Vláda pozastaví jeho diplomatický pas minulý týden poté, co minul opakované předvolání z Výkonu Ředitelství.

Chtějí investovat do binární možnosti, tak proč ne mít vrchol na nejlepší UK binární brokers, kde najdete recenze a nejnovější nabídky.

Nejnovější články: